tr

LGS KURSU ARDAHAN

269
LGS KURSU ARDAHAN

LGS Kursu Ardahan için 200 saatlik ve 400 saatlik LGS hazırlık kurslarımız vardır. Eğitim kadromuz Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden oluşmaktadır.

400 derslik kurs saat dağılımımız; 120 ders matematik, 80 ders fen bilimleri, 60 ders Türkçe ve dilbilgisi, 40 ders inkılap tarihi, 40 ders İngilizce, 20 ders din kültürü ve 40 ders rehberlik-motivasyon şeklindedir. Öğrencilerin bilgi düzeyine göre farklılık göstermekte olup ortalama bir öğrenciye yukarıda görüldüğü ders saati sayısında ders anlatılması yeterli gelmektedir. Fakat öğrencinin durumuna göre bu kursumuzun saatleri azaltılabilir. Eğer öğrencimiz tercih ederse saatler artırılabilir.

Sözel bölümde toplam 50 soru sorulur. Toplam süre 75 dakikadır. LGS Sayısal bölümde ise toplam 40 soru sorulur ve öğrencilere cevaplamak için 80 dakika süre verilir.

LGS KURSU ARDAHAN

Eğitim hizmetimiz Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermektedir. İsterseniz online isterseniz yüz yüze ders imkanından faydalanabilirsiniz. Online derslere başlamak isteyen öğrencilerimiz ücretsiz deneme dersine girebilir. Bu sayede öğretmenle olan uyumuna göre derslere başlayabilir veya öğretmen değişikliğine gidebilir. İsteyen öğrencilerimiz için yüz yüze derslerimizde birebir ders formatında öğrencinin evinde gerçekleşmektedir.

lgs kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme yapılmaktadır. Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.populerakademi.com

  www.ozelderssepeti.net

  www.ozeldersistanbul.net

  https://www.ozelderssepeti.com

  Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. ceyda dedi ki:

   Matematiğe sıfırdan başlayıp çok yol kat ettik hocam sayesinde

  2. edanur dedi ki:

   Türkçe den online ders aldım bu kadar başarı elde edicegimi düşünmezdim herkese tavsiye ediyorum

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button