tr

YÖS HAZIRLIK KURSU GİRESUN

YÖS HAZIRLIK KURSU GİRESUN

YÖS HAZIRLIK KURSU GİRESUN Yabancı Uyruklu Öğrencilerin Türkiye’de eğitim alabilmek için girdiği YÖS (Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı), her sene üniversitelerin belirlediği farklı tarihlerde yapılır.

YÖS sınavı Temel Öğrenme Becerileri Testi ve Türkçe Testi şeklinde 2’ye ayrılmaktadır. Temel öğrenme becerileri testinde 45 genel yetenek sorusu yani IQ testi, 30 adet Matematik sorusu ve 5 adet Geometri sorusundan oluşmaktadır. Sonuç olarak YÖS soruları 80 sorudan oluşmaktadır. Bu 80 soruluk test için tanınan süre 90 dakikadır.

YÖS HAZIRLIK KURSU GİRESUN

Çifte vatandaşlık sahibi olanlar veya yurt dışında eğitim almış TC vatandaşları da belli durumlarda bu sınavlara girmektedirler. Fakat normal olarak eğer Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı ile bir bağınız yoksa anneniz veya babanız Türk değilse her halükarda bu sınava girerek Türkiye’de üniversite okuma şansınız var demektir. YÖS sınavı ile ilgili dikkat edilecekler arasında en önemlisi kontenjanlardır. Genel olarak üniversiteler Şubat ve Mart aylarından itibaren YÖS ve yabancı uyruklu öğrenci kontenjanlarını yayınlamaktadır

YÖS HAZIRLIK KURSU GİRESUN

Bazı üniversitelerin kendi bünyelerinde açmış oldukları YÖS kurslarını bizim öğretmen kadromuz anlatmaktadır. Özel ders olarak anlatabildiğimiz gibi sınıf kursları da veya grup dersleri de yapmaktayız. Grup derslerinde öğrenciler kendileri gruplarını hazırlamaktadırlar. Online derslere başlamadan önce ücretsiz online deneme dersi alabilirsiniz. Bu sayede memnuniyetinize göre özel derslere ücretli olarak başlayabilir veya öğretmen değişikliğine gidebilirsiniz. Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışmaktayız. Bu yüzden güçlü bir eğitim kadrosuna sahibiz.

yös kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.ozelderssepeti.com

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button