tr

YÖS HAZIRLIK KURSU ISPARTA

YÖS HAZIRLIK KURSU ISPARTA

YÖS HAZIRLIK KURSU ISPARTA Yabancı Uyruklu Öğrencilerin Türkiye’de eğitim alabilmek için girdiği YÖS (Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı), her sene üniversitelerin belirlediği farklı tarihlerde yapılır.

Yabancı uyruklu öğrenci sınavı , yabancı uyruklu olup Türkiye de üniversite okumak isteyen öğrencilere uygulanır. YÖS sınavında genellikle 80 soru sorulmaktadır. Bu sorulardan 45’i Genel Yetenek (IQ), 30’u Matematik ve 5’i Geometridir. Bazı üniversiteler sadece Matematik ve Geometri veya sadece Genel Yetenek (IQ) soruları sormayı tercih etmektedir.

YÖS HAZIRLIK KURSU ISPARTA

Üniversiteye girmek için TC vatandaşları ÖSYM’nin yaptığı YKS’ ye girerek aldığı puana göre bölüm tercihi yapabilmektedir. Eğer aldığınız puan o bölümü tercih eden kişiler arasında üst sıralarda ise ve belirlenen kontenjan içerisinde yer alıyorsanız bölüme girme hakkı elde etmektesiniz. Fakat yabancı uyruklu öğrenci iseniz YKS’ ye girmek zorunda değilsiniz. Çünkü SAT ve YÖS sınavları gibi seçenekleriniz bulunmaktadır.

YÖS HAZIRLIK KURSU ISPARTA

Bazı üniversitelerin kendi bünyelerinde açmış oldukları YÖS kurslarını bizim öğretmen kadromuz anlatmaktadır. Özel ders olarak anlatabildiğimiz gibi sınıf kursları da veya grup dersleri de yapmaktayız. Grup derslerinde öğrenciler kendileri gruplarını hazırlamaktadırlar. Online derslere başlamadan önce ücretsiz online deneme dersi alabilirsiniz. Bu sayede memnuniyetinize göre derslere ücretli olarak başlayabilir veya öğretmen değişikliğine gidebilirsiniz. Online dersler 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir. Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışmaktayız. Bu yüzden hep olumlu geri dönüşler almaktayız.

yös kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.ozelderssepeti.com

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button