tr

YÖS KURSU MERSİN

YÖS KURSU MERSİN

YÖS KURSU MERSİN Yabancı Uyruklu Öğrencilerin Türkiye’de eğitim alabilmek için girdiği YÖS (Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı), her sene üniversitelerin belirlediği farklı tarihlerde yapılır.

Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavları (YÖS), Türkiye’de üniversitelerde öğrenim görmek isteyen yabancı uyruklu öğrencilerin katılabilecekleri ve bu sınav sonuçlarını üniversite başvurularında kullanabilecekleri sınavdır.

YÖS ( Yabancı Öğrenci Sınavları ) 1981 yılından bugüne kadar yapılmaya devam etmektedir. Türkiye’de 2010 yılından önce ÖSYM (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ) tarafından yapılmaktaydı. 2010 yılından itibaren Yabancı Öğrenci Sınavlarının düzenlenmesi ve uygulanması üniversitelerin kendi bünyelerine bırakılmıştır.

YÖS, Türkiye’deki üniversiteler tarafından uygulanan sınavlardır. Merkezi bir sınav olmadığından başvuruların değerlendirilmesi ve sonuçların açıklanmasından sınavı yapan üniversite sorumludur.

YÖS, üniversiteler tarafından belirlenen tarihlerde üniversitelerin belirlediği sınav merkezlerinde yapılır. Sınavlar genel olarak her yıl Nisan ayından itibaren başlar Haziran ayına kadar devam eder.

YÖS’e başvurmak, sınava girmek ve üniversitelere kayıt yaptırmak için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır.

YÖS KURSU MERSİN

YÖS Kurs Programımız Türkiye’deki üniversitelerin düzenlediği sınavların kapsadığı konuların anlatımı ve yoğun pratik çalışmalarından oluşmaktadır.

Genelde YÖS’te: matematik, geometri ve genel yetenek olarak 3 farklı kategori üzerinden sorular bulunmaktadır. Soru sayısı 80 – 100 arasında olup üniversiteye göre değişiklik gösterebilir. Matematik 30 – 40, geometri 5 – 15 ve genel yetenek 40 – 60 sorudan oluşur. Matematik ve Geometri geniş kapsamlı sorulmaktadır. Genel yetenek kısmı adayların soyut düşünceleri ölçebilecek sayısal ve figür soruları sorulmaktadır. Genel Yetenek, öğrenciler tarafında IQ olarak da belirtilir. Sınav süreleri genellikle 90 – 130 dakika arasında değişmektedir.

YÖS KURSU MERSİN

Bazı üniversitelerin kendi bünyelerinde açmış oldukları YÖS kurslarını bizim öğretmen kadromuz anlatmaktadır.

Özel ders olarak anlatabildiğimiz gibi sınıf kursları da veya grup dersleri de yapmaktayız. Grup derslerinde öğrenciler kendileri gruplarını hazırlamaktadırlar.

Online derslere başlamadan önce ücretsiz online deneme dersi alabilirsiniz. Bu sayede memnuniyetinize göre derslere ücretli olarak başlayabilir veya öğretmen değişikliğine gidebilirsiniz. Yüz yüze birebir ders imkanlarımızdan da yararlanabilirsiniz.

Eğitim kadromuz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede öğretmenlerimiz sizler için dersleri en verimli şekilde işliyor.

yös kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.ozelderssepeti.com

  www.populerakademi.com

  www.onlinelgskurs.com

  www.ozelderssepeti.net

  Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Yelda dedi ki:

   Teşekkür ederim her şey için

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button