tr

Aksaray Özel Ders

Aksaray Özel Ders

ayrac

Aksaray Özel Ders, ilkokul öğrencilerine, ortaokul öğrencilerine ve lise- üniversite hazırlık sınavlarında sizlere hizmet vermekteyiz. Aksaray’ın tüm ilçelerinde online veya yüz yüze eğitim hizmetimiz bulunmaktadır. Ayrıca sadece Aksaray’da değil tüm Türkiye’de faaliyet sürdürmekteyiz.

Online ders almak isteyen öğrenciler için öncesinde 20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapmaktayız. Bu sayede öğrenci-öğretmen uyumu gözlemlenebilir ve derslere başlama kararı alınabilir.

Aksaray Özel Ders

Ders anlatımlarımız online veya yüz yüze olarak veli ve öğrencilerin  ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmektedir.

Yüz yüze ders almak isterseniz bulunduğunuz konuma en yakın öğretmenimizi size yönlendiriyoruz. Bu doğrultuda öğrencimize göre haftalık olarak program hazırlayıp hangi sınava hazırlanacaksa o yönde ilerliyoruz.

Pandemi dolayısıyla öğrencilerimiz için online derslerin en verimli şekilde işlenmesini sağlıyoruz. Online eğitimimizde zoom programı ya da kendi platformumuz üzerinden öğretmen ve öğrenciyi buluşturuyoruz. Ders öncesi öğretmenimizin hazırladığı deneme dersiyle ders ve öğretmenimiz hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Deneme dersi sonrası öğretmeninizle dersin gün ve saatlerini belirleyip özel dersinize başlıyorsunuz.

Ödemelerinizi öğretmeninize dersin bitiminde veya haftalık olarak yapabilirsiniz.

Aksaray Özel Ders

Matematik özel ders, fizik özel ders, kimya özel ders, Türkçe özel ders, biyoloji özel ders, fen bilimleri özel ders, İngilizce özel ders, kısacası tüm derslerden yardımcı oluyoruz. Sınavlara hazırlık, okula yardımcı derslerimizde tecrübeli öğretmenlerle yardımcı oluyoruz.

matematik özel ders giresun

 

 

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

aksaray özel ders

aksaray özel ders

aksaray özel ders

aksaray özel ders

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button