tr

Biyoloji Özel Ders Balıkesir

Biyoloji Özel Ders Balıkesir

Biyoloji Özel Ders Balıkesir olarak sizler için Balıkesir’in en faydalı olacak özel dersler veriyoruz. Türkiye’nin her iline de online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. TYT ve AYT sınavlarına hizmet vermekteyiz. Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz.  Deneme derslerinin amacı uygun öğrenci-öğretmen eşleşmesidir. Online olarak iki haftada bir deneme yapıyoruz. Yaptığımız bu denemelerde aday kendi durumunu görüyor. Kendi durumunu bildiğinde ona göre bir yol haritası çizerek çalışma planlarını çizebiliyor.

Biyoloji Özel Ders

Kurumumuz 15 yılı aşkın süredir öğrencilerin eğitim ve öğretim ihtiyacını karşılamaktadır. Yüksek teknolojik sınıflarla hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda eğitim ve öğretim gören öğrencilere temiz ve hijyen bir ortamız bulunmaktadır. Kurslarımız istenildiği zaman online olarak da yapılabilmektedir. Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla kurulmuş kursumuzda her dersten alanında uzman öğretmenler bulabilirsiniz. Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır.

Biyoloji Özel Ders Balıkesir

BİYOLOJİ önemli bir derstir. Biyoloji öğrencilere sözel bir dersmiş gibi gelmektedir öğrenciler kendimiz yaparız şeklinde düşünmektedirler. Genelde de denemelerde yapamazlar. Biyoloji dersleri, öğrencilerimizin üniversiteye hazırlık aşamalarında en fazla zorlanabileceği derslerden biridir. TYT de 6 soru AYT de 13 soru sorulmaktadır. Matematik fizik kimya gibi TYT AYT konuları net olarak ayrılmamıştır. Birbirleriyle bitişiktir konuları. TYT de yorum soruları AYT de bilgi soruları sorulmaktadır.

Biyoloji Özel Ders Balıkesir olarak ekibimizi öğrencilerin eksik olduğu konularda başarıya ulaşması için oluşturulmuş, öğrencilerin başarısını görev edinmiş öğretmenlerden oluşturduk.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.
matematik özel ders giresun

 

 

 

Biyoloji Özel Ders Balıkesir

Biyoloji dersi ile ilgili ders saati önerimiz aşağıdaki gibidir;

9 sınıf konularını 40 derste, 10 sınıf konuları 60 ders, 11 sınıf konuları 80 ders, 12 sınıf biyoloji konuları 50 derste bitmiş olmaktadır.

TYT- AYT programı olursa öğrencinin durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Alanında uzman öğretmenlerle çalıştığımız için kendimize çok güveniyoruz.

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.populerakademi.com
  www.ozelderssepeti.net
  https://www.ozelderssepeti.com/category/dersler/Biyoloji/
  basliksiz 1
  Ziyaretçi Yorumları (3)
  1. Almila dedi ki:

   Motivasyonumu artıran keyifle öğrenmemi sağlayan hocama çok teşekkür ederim

  2. Ekin dedi ki:

   Netlerimde inanılmaz bir yükseliş oldu tavsiye ederim

  3. Kaan dedi ki:

   Denemelerde aldığım sonuçlar çok güzel hocama ilgisi ve anlatımı için çok teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button