tr

Biyoloji Özel Ders

206
Biyoloji Özel Ders

Biyoloji Özel Ders olarak sizlere en donanımlı eğitimi vermek için çalışıyoruz. Derslerimizi online veya yüz yüze birebir olacak şekilde anlatıyoruz. Online derslerimiz başlamadan önce 15-20 dakikalık deneme dersi vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika ara 40 dakika ders olacak şekilde anlatıyoruz. Deneme derslerimiz ücretsiz ve onlinedır. Deneme derslerinin amacı uygun öğrenci-öğretmen eşleşmesidir.

Online olarak iki haftada bir deneme yapıyoruz. Yaptığımız bu denemelerde aday kendi durumunu görüyor. Kendi durumunu bildiğinde ona göre bir yol haritası çizerek çalışma planlarını çizebiliyor.

Biyoloji Özel Ders denildiğinde bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Kurumumuz 15 yılı aşkın süredir öğrencilerin eğitim ve öğretim ihtiyacını karşılamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla kurulmuş kursumuzda her dersten alanında uzman öğretmenler bulabilirsiniz. Güvenilir ve işini layığıyla yapan bir kurumuz. Yeni mezun yada kendi branşı haricinde başka ders veren öğretmenler bizim eğitim partnerimiz olamaz. Bütün öğretmenlerimiz deneyimlidir.

Yıllarca yurdumuzun çeşitli il ve ilçelerinde, devlet ve özel okullarında, eğitim ve öğretim vermiş. Eğitmenlerimiz kurumumuzu her zaman bir üst noktaya taşımıştır.

Yüksek teknolojik sınıflarla hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda eğitim ve öğretim gören öğrencilere temiz ve hijyen bir ortamız bulunmaktadır. Kurslarımız istenildiği zaman online olarak da yapılabilmektedir. Pandemi sürecinde 17 mart itibariyle Türkiye de uzaktan eğitime ilk başlayan kurumuz.

Biyoloji Özel Ders

Tamamıyla eğitime kendini adamış bu kurumumuz adeta bir gıda marketi niteliğindedir. Burada istediğiniz gıdayı tadabilirsiniz. Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Dil bilgisi, Tarih, Coğrafya, İngilizce derslerinin öğretmenleri de ekibimizde teker teker vardır. Bu eğitmenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve branş eğitmenleridir.

Biyoloji Özel Ders olarak ekibimizi öğrencilerin eksik olduğu konularda başarıya ulaşması için oluşturulmuş, öğrencilerin başarısını amaçlamış öğretmenlerden oluşturduk.

Biyoloji dersi ile ilgili ders saati önerimiz aşağıdaki gibidir;

9 sınıf konularını 40 derste, 10 sınıf konuları 60 ders, 11 sınıf konuları 80 ders, 12 sınıf biyoloji konuları 50 derste bitmiş olmaktadır.

TYT- AYT programı olursa öğrencinin durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Alanında uzman öğretmenlerle çalıştığımız için kendimize çok güveniyoruz.

biyoloji özel ders

Biyoloji Özel Ders

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere iki haftada bir online deneme uygulanmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.ozelderssepeti.com

  www.populerakademi.com

  www.onlinelgskurs.com

  www.ozelderssepeti.net

   

  Ziyaretçi Yorumları (7)
  1. Selen dedi ki:

   Çok memnunum kısa sürede ilerledim çok teşekkürler

  2. Sude dedi ki:

   Keyifli ve verimli dersler alıyorum teşekkür ederim

  3. Yaren dedi ki:

   Aldığım derslerden oldukça verim alıyorum teşekkür ederim

  4. Derya dedi ki:

   Verdiğiniz eğitim için çok teşekkür ederim

  5. Yağız dedi ki:

   Kaliteli eğitim olanakları sunduğunuz için teşekkür ederim

  6. Nurcan dedi ki:

   Çok memnunum teşekkür ederim tavsiye ediyorum

  7. Merve dedi ki:

   Kisa sürede ilerleme kaydettim çok teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button