tr

Bolu Özel Ders Matematik

Bolu Özel Ders Matematik

ayrac

Bolu Özel Ders Matematik olarak kurumumuz sizler için en donanımlı ve tecrübeli öğretmenlerle Denizli’nin her ilçesinde faaliyet göstermektedir. Eğitim kadromuz Türkiye’nin en iyi öğretmenlerinden oluşmaktadır. Ayrıca Türkiye’nin her iline de online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. 10 dakika mola öğrencilerimizin motivasyonunu kaybetmemeleri içindir. Özel derslerimize başlamadan önce ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir. Bu sayede öğretmen ile uyumunuzu görerek derslere başlayabilir ya da öğretmen değişikliğine gidebilirsiniz.

Bolu Özel Ders Matematik

Matematikten özel ders almak sizlerin hayatınıza önemli bir artısı olacaktır. Matematik en fazla etkiye sahip derslerden birisidir. Üstelik matematik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızda da karşımıza çıkmaktadır. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Bolu Özel Ders Matematik

Bizler de kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en ilgili, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenleriyle bir arada çalışıyoruz. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Bolu arama ve sayfalarında en güncel konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olabileceğinin ve bir hayatı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin büyük bir kısmının genelde zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.
matematik özel ders giresun

 

 

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

   

  Ziyaretçi Yorumları (3)
  1. Ayaz dedi ki:

   Matematik netlerim sayenizde artıyor teşekkür ederim

  2. Burcu dedi ki:

   Denemelerde çok daha iyi sonuçlar alıyorum teşekkür ederim

  3. Mina dedi ki:

   Matematiği sevmeye başladım teşekkür ederim hocam

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button