tr

Eskişehir Özel Ders

Eskişehir Özel Ders

Eskişehir Özel Ders

Eskişehir Özel Ders olarak ilkokul öğrencilerine, ortaokul öğrencilerine lise-üniversite hazırlık sınavlarında güçlü eğitim kadromuzla birlikte hizmet veriyoruz.

Eğitim hizmetimizden online veya yüz yüze şeklinde yararlanabilirsiniz. Derslerimiz 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde toplamda 90 dakika işlenmektedir. 10 dakika mola öğrencilerin motivasyonunu kaybetmemeleri içindir.

Online ders almak isteyen öğrenciler için zoom üzerinden ücretsiz deneme dersi yaparak memnuniyetlerine göre derslere başlatıyoruz. İsteyen öğrenciler için de öğretmen değişikliğine gidiyoruz. Yüz yüze ders almak isterseniz bulunduğunuz konuma en yakın öğretmenimizi size yönlendiriyoruz. Bu doğrultuda öğrencimize göre haftalık olarak program hazırlayıp hangi sınava hazırlanacaksa o yönde ilerliyoruz.

Pandemi dolayısıyla öğrencilerimiz için online derslerin en verimli şekilde işlenmesini sağlıyoruz. Online eğitimimizde zoom programı üzerinden öğretmen ve öğrenciyi buluşturuyoruz. Ders öncesi öğretmenimizin hazırladığı 20 dakikalık ücretsiz deneme dersi sayesinde öğrencimiz memnuniyetine göre derslere başlayabilir veya öğretmen değişikliğine gidebilir.  Ders süreleri öğrencinin seviyesine göre azaltılabilir veya isteğe göre artırılabilir.

 

Eskişehir Özel Ders

TYT konuları aday düzeyine göre değişkenlik göstermek ile birlikte 150-170 ders saatinde bitmiş olmaktadır. AYT konuları da adayın düzeyine göre değişebilmekte olup; MF konuları  toplam 90 ders saatinde, EA konuları toplam 80 ders saatinde, sözel konuları 70 ders saatinde, YDT konuları ise 50-70 ders saati aralığında tamamlanmaktadır. Yaklaşık 8-10 derslik hızlı paragraf derslerimizi de mutlaka denemelisiniz. Çünkü TYT için bu çok gerekli.

Okul Takviye Kursları – Eskişehir Özel Ders

Alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışıyoruz.

İlkokul 1. sınıf öğrencileri için okuma yazma, seri okuma, matematik ve İngilizce dersleri,

İlkokul 2. sınıf öğrencileri için seri okuma, temel matematik, problem çözümleri çok az Türkçe ve İngilizce dersleri

İlkokul 3. sınıf öğrencileri için Türkçe, Matematik, Fen bilimleri, İngilizce dersleri

ilkokul 4. sınıf öğrencileri için Türkçe, İngilizce, Matematik Problem çözme teknikleri, seri okuma, paragraf teknikleri Ankara özel ders öğretmenleri tarafından online veya yüz yüze anlatılmaktadır.

Orta okul 5. 6. 7. sınıf öğrencileri için Hızlı okuma ve paragraf teknikleri, Türkçe, matematik, fen bilimleri, İngilizce  ve tarih (sosyal bilgiler) derslerinden Ankara özel ders öğretmenleri tarafından anlatılmaktadır.

8. sınıf öğrencileri (LGS Kursu) Lgs hazırlık kurslarımız Ankara özel dersin en iyi özel olarak hazırlanmış öğretmenler tarafından anlatılmaktadır. 8. sınıf öğrencileri (LGS Adayları) kurs paketlerimizden olduğu gibi sadece matematik özel ders, fen özel ders, türkçe özel ders, inkılap tarihi özel ders, İngilizce özel dersi, din kültürü özel ders şeklinde ayrı ayrı da alabilirler.

Lise

9, 10, 11. sınıf öğrencilerini okula yardımcı takviye dersleri vermekteyiz. 12. sınıf öğrencileri (YKS Kursu, YÖS Kursu) üniversiteye hazırlanan öğrencilere sınıf kursu veya online sınıf kursu şeklinde yardımcı oluyoruz. İsteyen öğrencilere sadece zayıf oldukları derslerden de özel ders vermekteyiz. Online veya yüz yüze olarak özel ders veriyoruz. Yüz yüze derslerimizi kurumlarımızda veya öğrenci evinde özel ders olarak yardımcı olmaktayız.

matematik özel ders giresun

 

 

Not: Kurumumuzda Hızlı Okuma Kursu, TYT, AYT, LGS, YÖS, KPSS, ALES Kurslarımız mevcuttur.
Matematik Özel Ders
Türkçe Özel Ders
Fizik Özel Ders
Kimya Özel Ders
Biyoloji Özel Ders
Hızlı Okuma Özel Ders

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

eskişehir özel ders

eskişehir özel ders

eskişehir özel ders

eskişehir özel ders

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button