tr

Fizik Özel Dersler Sivas

Fizik Özel Dersler Sivas

Fizik Özel Dersler Sivas olarak sizler için branşlarında en iyi ve donanımlı öğretmenlerle beraber çalışıp sizlere yararlı bir eğitim veriyoruz. Sivas ili ve ilçelerine online ve yüz yüze dersler verebildiğimiz gibi Türkiye’nin her iline de online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Derslerimizi online veya yüz yüze bire bir olacak şekilde işliyoruz. TYT ve AYT sınavlarına hizmet vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir. Online olarak 15 günde bir deneme uyguluyoruz. Yaptığımız bu denemelerde öğrenci kendi durumunu görüyor. Kendi durumunu bildiğinde ona göre bir yol haritası çizerek çalışma planlarını çizebiliyor.

Fizik Özel Dersler Sivas

Fizik Özel Dersler Sivas’tan özel ders almak size önemli bir artı kazandırır. Fizik sınavlarda daha iyi puan almamızı sağlayacak derslerden birisidir. Güvenilir ve işini layığıyla yapan bir kurumuz. Yeni mezun yada kendi branşı haricinde başka ders veren öğretmenler bizim eğitim partnerimiz olamaz. Bütün eğitmenlerimiz tecrübeli ve birbirinden donanımlıdır.

Öğrenciler Fizik öğretmenini sevdiğinde derste sıkılmazlar ve derse normalinden daha ılımlı yaklaşır, Fizik sorularını daha yapılabilir sorulara kolay çözülebilir olarak bakarlar. Fizik Özel Dersler Sivas denildiğinde bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Kurumumuz 15 yılı aşkın süredir öğrencilerin eğitim ve öğretim ihtiyacını karşılamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla kurulmuş kursumuzda her dersten alanında uzman öğretmenler bulabilirsiniz.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Fizik Özel Dersler Sivas

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en ilgili, en donanımlı Fizik özel ders veren öğretmenleriyle bir arada çalışmaktayız. Bizler alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve sizlerin hayatını ne şekilde değiştirebileceğinin farkındayız.

Fizik te TYT de 7 soru AYT de 14 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin oldukça zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla Fizik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full net yapan aday sayısı oldukça az olursa sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Fizik Özel Dersler Sivas olarak ekibimizi öğrencilerin eksik olduğu konularda başarıya ulaşması için oluşturulmuş, öğrencilerin başarısını görev edinmiş öğretmenlerden oluşturduk.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.
fizik özel dersler sivas

 

 

Fizik dersi ile ilgili ders saati tavsiyemiz aşağıdaki gibidir;

Öğrencinin seviyesine göre farklılık göstermekte olup 9 sınıf konularını 40 derste, 10 sınıf konularını 60 ders, 11 sınıf konularını 80 ders, 12 sınıf fizik konularını 50 derste tamamlamaktayız.

TYT- AYT programı olursa öğrencilerin durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Alanında uzman eğitmenlerle çalıştığımız için kendimize fazlasıyla inanıyoruz

Fizik Özel Dersler Sivas Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  fizik özel dersler sivas

  fizik özel dersler sivas

  fizik özel dersler sivas

  fizik özel dersler sivas

  fizik özel dersler sivas

  fizik özel dersler sivas

  fizik özel dersler sivas

  fizik özel dersler sivas

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button