tr

Hızlı Okuma Kursu Aksaray

Hızlı Okuma Kursu Aksaray

Hızlı Okuma Kursu Aksaray, Lgs, Yks, Dgs, Kpss, Ales gibi sınavlara girecek tüm adayların almasını tavsiye ettiğimiz bir kurstur. Son zamanlarda ÖSYM ve MEB tarafından yapılan sınavlardaki sorular uzun ve anlaşılması zor olabiliyor. Bu kursun amacı da uzun soruları hızlı okuma ve kolay anlaşılabilir haline getirip başarıya ulaşmaktır.

Hızlı okuma (seri okuma) veya hızlı paragraf teknikleri diye ikiye ayrılmaktadır. Paragraf tekniklerinde sorular üzerinden taktik ve teknikleri anlatılıyor. Seri okuma kursunda ise okuma hızı artırılıp anlamlı okuma sağlanıyor. Seri okuma ilkokul 1. sınıftan itibaren alınabilecek bir derstir.

Kurslarımız çok fazla karıştırılıyor. Sınava girecek adaylara öncelikle paragraf tekniklerini tavsiye ediyoruz. Sınava yönelik değil genel olarak alınacaksa seri okumayı öneriyoruz.

Kursumuzu Ne Zaman Almalıyız?

Bu kurs sınavdan hemen önce değil daha öncesinden alınmalıdır. Bir kere alınması yeterlidir.

Paragraf ve hızlı okuma kurslarımızın mantıkları farklılık gösterir.  Hızlı paragraf kursumuz sınava yönelik özel bir çalışmadır.

Eğitim danışmanlarımızdan bilgi alınız. Hızlı okuma kursu alan adaylarımız istedikleri takdirde Türkçe dil bilgisi olarak da devam edebilmektedirler.

Kurslarımız sadece hızlı okuma şeklinde değildir. Matematik, fen, sosyal, fizik, kimya, biyoloji, ingilizce ve diğer yabancı dillerden de ders verilmektedir. İlkokul öğrencilerine yönelik farklı çalışmalarda yapılmaktadır.

Hızlı Okuma Kursu Aksaray Kimler Almalı?

Meb ve Ösym tarafından yapılan sınavlara girecek tüm adayların paragraf tekniklerini sonrasında ise hızlı okuma kursunu almasını tavsiye diyoruz. Seri okuma, hızlı okuma kurslarını herkes alabilir. İlkokul öğrencileri için okumayı hızlandırma ve anlama şeklinde ders almalıdır. İlkokul öğrencilerinden dakika da 90-95 kelime okurken verilen eğitim sonunda 270-300 kelimeye kadar çıkılabiliyor.

Hızlı Okuma Kursu Aksaray kursuna katılan adaylardan dakikada 180-200 kelime okuyanlar ise 420-450 kelimeye kadar çıkabiliyor.

Hızlı Okuma Kursumuz genelde 16-26 ders arasında bitmektedir fakat öğrencinin seviyesine göre değişkenlik gösterebilir. Tavsiyemiz yüz yüze değil online olarak alınmasıdır. Online dersler öncesinde 15-20 dakika ücretsiz deneme dersi imkanından faydalanabilirsiniz.

Hızlı Paragraf Çözümü Kursu Kimler Almalı?

Hızlı paragraf çözümü kursunda, paragraf teknikleri anlatılmaktadır. Soru çeşitlerine göre taktikleri farklıdır. Tüm teknikleri gösterilmektedir. Paragraf sorularını 1 sayfa olan soruyu çok kısa zamanda bir kere okuma ile çözme yolları anlatılmaktadır.

Kimler almalıdır? Sınavlara hazırlanan tüm adaylar bu kursu almalıdır. Hangi sınavlar Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss ve Yös kursularına girecek adayların biz hızlı paragraf çözümü kursunu almalarını tavsiye ediyoruz.

Bu kurs toplamda 8-10 ders sürmektedir.  10 uncu derste toparlamak ve basit bir sınav gibi test uygulanmaktadır.

Covid dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Yüz yüze derslerden hiçbir farkı olmadığını ise 15-20 dakikalık deneme dersimizden sonra başlanmaktadır.

Kursun verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınmasını ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Aksaray Ders Ücretlerimiz

Hızlı Okuma Kursu 16 ders, Hızlı Paragraf Teknikleri 10 ders olarak tavsiye edilmektedir.

Online veya yüz yüze derslerimizin ücretleri için eğitim danışmanımız ile iletişime geçiniz.

Hızlı Okuma Kursu Aksaray – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuzu arayarak eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Aksaray hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme uygulanmaktadır.(LGS ve YKS adaylarına) Bütün öğrencilerin katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır. Deneme dersi sonrası uyuma bakılır gerekirse tekrar başka bir öğretmenimiz ile deneme dersi yapılabilir.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

hızlı okuma kursu aksaray

hızlı okuma kursu aksaray

hızlı okuma kursu aksaray

hızlı okuma kursu aksaray

hızlı okuma kursu aksaray

hızlı okuma kursu aksaray

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button