tr

Hızlı Okuma Kursu Gaziantep

Hızlı Okuma Kursu Gaziantep

Hızlı Okuma Kursu Gaziantep olarak MEB ve ÖSYM sınavlarına girecek tüm adayların paragraf sorularında ve yeni nesil sorularda başarı gösterebilmesi için hızlı okuma kursunu tavsiye ediyoruz.

Hızlı Okuma Kursu, hızlı paragraf çözümü ve hızlı okuma kursu olarak ikiye ayrılmaktadır. İlkokul öğrencileriyle ise seri okuma ve okuduğunu anlama çalışmaları yapılmaktadır. Hızlı okuma kursunun online olarak alınmasını tavsiye ediyoruz çünkü online olarak alınan kurslar kayıt altına alınabilir ve sonrasında tekrar etmek kolay olmaktadır.  Öğretmenlerimiz derslere başlamadan önce online dersler için 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapmaktadır.

Hızlı Okuma Kursu Gaziantep Kimler Almalı?

Hızlı okuma kurslarını herkes alabilir. Fakat öğrenci durumu veya yetişkinlerin iş durumuna göre ders paketi hazırlanmaktadır. İlkokul öğrencileri genelde okumayı hızlandırma şeklinde almaktadır. İlkokul öğrencilerinden dakika da 90-100 kelime okurken verilen eğitim sonunda 250-300 kelimeye kadar çıkılabiliyor.

Hızlı Okuma Kursu Gaziantep kursuna katılan adaylardan dakikada 150-200 kelime okuyanlar ise 400-450 kelimeye kadar çıkabiliyor.

Hızlı okuma kursumuz ortalama 16 ders saatinde tamamlanmaktadır fakat öğrencinin seviyesine göre değişkenlik gösterebilir.

Hızlı Paragraf Çözümü Kursu Kimler Almalı?

Hızlı paragraf çözümü kursunu, Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss ve Yös kursularına girecek tüm adayların almasını tavsiye ediyoruz. Hızlı paragraf çözümü alan adaylarımız istediği takdirde Türkçe dilbilgisi dersi de alabilmektedir.

Hızlı paragraf çözümü kursunda, paragraf teknikleri anlatılmaktadır. Hangi tür sorularda nasıl bir taktik uygulanacağı gösterilmektedir. Paragraf sorularını 1 sayfa olan soruyu çok kısa zamanda çözme yolları anlatılmaktadır.

Bu kurs toplamda 8-10 ders sürmektedir.  10 uncu derste toparlamak ve basit bir sınav gibi test uygulanmaktadır.

Kursun verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınmasını ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Sertifikası

Kurumumuz Gebze Teknik Üniversitesi ile anlaşmalı olduğu için e-devlette işlenecek şekilde hızlı okuma kursu almıştır diye sertifika verilmektedir. Sadece Gebze Teknik Üniversitesinin harcının yatırılması gerekmektedir.

Özel Ders Verenler (Ders Veren Öğretmenler)

Öğretmenlerimizi en az 5 yıl deneyim şartı ile ve mülakata sokarak seçmekteyiz. her dersin öğretmeni alanında uzman ve yeni nesil sorular üzerinden ders anlatmaktadır. Türkçe, Matematik, İngilizce, Fizik, Kimya Biyoloji, Tarih, Coğrafya, İlkokul dersleri ihtiyaca yönelik tüm derslerin kursunu vermekteyiz.

Hızlı Okuma Kursu Gaziantep Ders Ücretlerimiz

Hızlı Okuma Kursu 16 ders, Hızlı Paragraf Teknikleri 10 ders olarak tavsiye edilmektedir.

Online veya yüz yüze derslerimizin ücretleri için eğitim danışmanımız ile iletişime geçiniz.

Ücretsiz Deneme Dersi

Online derslerimize başlamadan önce öğrenci ve öğretmen uyumuna bakılmaktadır. Öncelikle 15 dakikalık demo ders yapılmaktadır. Uyum olmaması durumunda başka öğretmen ile de yapılabilmektedir.

Online ders ücretleri derslerden sonra alınmaktadır.

Hızlı Okuma Kursu Gaziantep– Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuzu arayarak eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Gaziantep hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme uygulanmaktadır.(LGS ve YKS adaylarına) Bütün öğrencilerin katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır. Deneme dersi sonrası uyuma bakılır gerekirse tekrar başka bir öğretmenimiz ile deneme dersi yapılabilir.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

hızlı okuma kursu gaziantep

hızlı okuma kursu gaziantep

hızlı okuma kursu gaziantep

hızlı okuma kursu gaziantep

hızlı okuma kursu gaziantep

hızlı okuma kursu gaziantep

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button