tr

Hızlı Okuma Kursu Kahramanmaraş

Hızlı Okuma Kursu Kahramanmaraş

Hızlı Okuma Kursu Kahramanmaraş olarak alanında uzman tecrübeli öğretmenler ile çalışmaktayız. Kurslarımız paragraf teknikleri ve hızlı okuma olarak ikiye ayrılmaktadır.

Paragraf teknikleri kursumuzu Lgs, Yks, Dgs, Ales, Kpss gibi sınavlara girecek tüm öğrencilerimize tavsiye ediyoruz. İlkokul 4.sınıfa kadar ise seri okuma dersi tavsiye ediyoruz.  Son zamanlarda ÖSYM, MEB veya Özel okullar tarafından yapılan sınavlardaki sorular uzun ve anlaşılması zor olabiliyor. Bu kursun amacı da uzun soruları hızlı okuma ve kolay anlaşılabilir haline getirip başarıya ulaşmaktır.

Hızlı Okuma Kursunu Ne Zaman Almalıyız?

Bu kurs sınavdan hemen önce değil daha öncesinden alınmalıdır. Bir kere alınması yeterlidir.

Paragraf ve hızlı okuma kurslarımızın mantıkları farklılık gösterir.  Hızlı paragraf kursumuz sınava yönelik özel bir çalışmadır ve 10 ders süren bir programdır. Hızlı Okuma ise ortalama 16 derste tamamlanır. Hızlı paragraf kursunun verimli olabilmesi ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınması ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

Hızlı okuma kursu alan adaylarımız istedikleri takdirde Türkçe dil bilgisi olarak da devam edebilmektedirler.

Kurslarımız sadece hızlı okuma şeklinde değildir. Matematik, fen, sosyal, fizik, kimya, biyoloji, ingilizce ve diğer yabancı dillerden de ders verilmektedir. İlkokul öğrencilerine yönelik farklı çalışmalarda yapılmaktadır.

Hızlı Okuma Kursu Kahramanmaraş Kimler Almalı?

Seri okuma, hızlı okuma kurslarını herkes alabilir. İlkokul öğrencileri için derslerimiz okumayı hızlandırma ve okuduğunu anlama şeklinde yapılmaktadır. İlkokul öğrencilerinden dakika da 90-95 kelime okurken verilen eğitim sonunda 270-300 kelimeye kadar çıkılabiliyor.

Hızlı Okuma Kursu Kahramanmaraş kursuna katılan adaylardan dakikada 180-200 kelime okuyanlar ise 420-450 kelimeye kadar çıkabiliyor.

Hızlı Paragraf Çözümü Kursu Kimler Almalı?

Sınavlara hazırlanan tüm adaylar bu kursu almalıdır. Hızlı okuma kursu alan adaylarımız istediği takdirde Türkçe dilbilgisi dersi de alabilmektedir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur. Online derslerin öncesinde 15-20 dakika ücretsiz deneme dersi yapma imkanınız bulunmaktadır.

Özel Ders Verenler (Ders Veren Öğretmenler)

Öğretmenlerimizi en az 5 yıl deneyim şartı ile mülakata sokarak seçmekteyiz. Her dersin öğretmeni alanında uzman ve yeni nesil sorular üzerinden ders anlatmaktadır.

İlkokuldan başlayıp üniversite dahil tüm branşlardan özel ders anlatıyoruz. İlkokul özel ders, lise özel ders veren öğretmenlerimiz alanlarında uzman öğretmenlerdir. Online derslerimiz için eğitim danışmanımızdan deneme dersi talep edebilirsiniz. 15 dakikalık deneme derslerimiz ücretsizdir. Kurum olarak en iyi eğitimi vermek için elimizden geleni yapmaktayız.

Hızlı Okuma Kursu Kahramanmaraş Ders Ücretlerimiz

Hızlı Okuma Kursu 16 ders, Hızlı Paragraf Teknikleri 10 ders olarak tavsiye edilmektedir. Online veya yüz yüze derslerimizin ücretleri için eğitim danışmanımız ile iletişime geçiniz.

Hızlı Okuma Kursu Kahramanmaraş Online LGS-YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuzu arayarak eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Kahramanmaraş hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme uygulanmaktadır.(LGS ve YKS adaylarına) Bütün öğrencilerin katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır. Deneme dersi sonrası uyuma bakılır gerekirse tekrar başka bir öğretmenimiz ile deneme dersi yapılabilir.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

hızlı okuma kursu kahramanmaraş

hızlı okuma kursu kahramanmaraş

hızlı okuma kursu kahramanmaraş

hızlı okuma kursu kahramanmaraş

hızlı okuma kursu kahramanmaraş

hızlı okuma kursu kahramanmaraş

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button