tr

Hızlı Okuma Kursu Kilis

Hızlı Okuma Kursu Kilis

Hızlı Okuma Kursu Kilis, Lgs, Yks, Dgs, Kpss, Ales gibi sınavlara girecek olan tüm adayların alması gereken kurs paketidir. İlkokul seviyesindeki öğrencilerimize ise seri okuma ve okuduğunu anlama derslerimizi tavsiye etmekteyiz.

Kurslarımız ikiye ayrılmaktadır.

  • Hızlı okuma kursu
  • Paragraf teknikleri

Paragraf teknikleri derslerimiz tamamen taktiksel bir olaydır. Uzun, karışık, anlaşılması zor soruları kısa zamanda çözmek ve zaman kazanmak amacıyla veriyoruz. Toplamda 10 derste paragraf sorularını ve sınavlarda çıkan yeni nesil soruları rahatlıkla çözer duruma getiriyoruz. Hızlı okuma ise okuma hızını artırmaya yönelik bir çalışmadır.  Öğrenci seviyesine göre hız da değişkenlik gösterebilir. İlkokul öğrencilerinde okuma hızı iki katına çıkarken orta ve lise öğrencilerinde üç katına kadar çıkabiliyor.

Hızlı Okuma Kursu Kilis Kimler Almalı?

Seri okuma, hızlı okuma kurslarını herkes alabilir. İlkokul öğrencileri için okumayı hızlandırma ve anlama şeklinde çalışma yapılmaktadır. İlkokul öğrencilerinden dakika da 90-95 kelime okurken verilen eğitim sonunda 270-300 kelimeye kadar çıkılabiliyor.

Hızlı Okuma Kursu Kilis kursuna katılan adaylardan dakikada 180-200 kelime okuyanlar ise 420-450 kelimeye kadar çıkabiliyor.

Hızlı Okuma Kursumuz genelde 16-26 ders arasında bitmektedir fakat öğrencinin seviyesine göre değişkenlik gösterebilir. Tavsiyemiz yüz yüze değil online olarak alınmasıdır. Online dersler öncesinde 15-20 dakika ücretsiz deneme dersi imkanından faydalanabilirsiniz. Hızlı okuma kursu alan adaylarımız istedikleri takdirde Türkçe dil bilgisi olarak da devam edebilmektedirler.

Hızlı Paragraf Çözümü Kursu Kimler Almalı?

Hızlı paragraf çözümü kursunda, paragraf teknikleri anlatılmaktadır. Hangi tür sorularda nasıl bir taktik uygulanacağı gösterilmektedir. Paragraf sorularını 1 sayfa olan soruyu çok kısa zamanda çözme yolları anlatılmaktadır.

Meb ve Ösym tarafından yapılan sınavlara girecek tüm adayların paragraf tekniklerini sonrasında ise hızlı okuma kursunu almasını tavsiye diyoruz.

Bu kurs toplamda 8-10 ders sürmektedir.  10 uncu derste toparlamak ve basit bir sınav gibi test uygulanmaktadır.

Covid (salgın hastalık) dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz.

Özel Ders Verenler (Ders Veren Öğretmenler)

Özel ders veren öğretmenlerimiz yani kadromuzda bulunan öğretmenlerimiz sadece Hızlı Okuma Tekniklerinden değil, kurum olarak diğer branşlardan da özel ders anlatmaktayız. İlkokuldan başlayıp üniversite dahil tüm branşlardan özel ders anlatıyoruz.

İlkokul özel ders, lise özel ders veren öğretmenlerimiz alanlarında uzman öğretmenlerdir. Online derslerimiz için eğitim danışmanımızdan deneme dersi talep edebilirsiniz. 15 dakikalık deneme derslerimiz ücretsizdir. Kurum olarak en iyi eğitimi vermek için elimizden geleni yapmaktayız.

Hızlı Okuma Kursu Fiyatı

Hızlı Okuma Kursu ortalama 16 ders, Hızlı Paragraf Teknikleri 10 ders olarak tavsiye edilmektedir.

Online veya yüz yüze derslerimizin ücretleri için eğitim danışmanımız ile iletişime geçiniz.

Hızlı Okuma Kursu Kilis – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuzu arayarak eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Kilis hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme uygulanmaktadır.(LGS ve YKS adaylarına) Bütün öğrencilerin katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır. Deneme dersi sonrası uyuma bakılır gerekirse tekrar başka bir öğretmenimiz ile deneme dersi yapılabilir.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

hızlı okuma kursu kilis

hızlı okuma kursu kilis

hızlı okuma kursu kilis

hızlı okuma kursu kilis

hızlı okuma kursu kilis

hızlı okuma kursu kilis

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button