tr

Hızlı Okuma Kursu Şanlıurfa

Hızlı Okuma Kursu Şanlıurfa

Hızlı Okuma Kursu Şanlıurfa, Lgs, Yks, Kpss, Ales, Dgs gibi sınavlara girecek tüm adayların alması gereken bir kurstur. Hızlı okuma kursumuz, seri okuma ve paragraf teknikleri olarak ikiye ayrılmaktadır. İlkokul 4. sınıfa kadar seri okuma çalışması yapılmaktadır.

Hızlı okuma kursumuz tecrübeli, alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Kendilerini özel olarak hazırlayan öğretmenlerimiz tarafından toplamda 10 derste paragraf sorularını ve sınavlarda çıkan yeni nesil soruları rahatlıkla çözer duruma getiriyoruz.

Hızlı Okuma kursu veya paragraf teknikleri dersleri sınavdan hemen önce değil daha öncesinden alınmalıdır. Bir kere alınması yeterlidir.

Kurslarımız sadece hızlı okuma ile sınırlı değildir. Diğer alanlardan yani Matematik, fen, sosyal, fizik, kimya, biyoloji, ingilizce ve diğer yabancı dillerden de ders verilmektedir. İlkokul öğrencilerine yönelik farklı çalışmalarda yapılmaktadır. Tüm sınavlara hazırlık dersleri verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Şanlıurfa Kimler Almalı?

Seri okuma, hızlı okuma kurslarını herkes alabilir. İlkokul öğrencileri için okumayı hızlandırma ve anlama şeklinde ders almalıdır. İlkokul öğrencilerinden dakika da 90-95 kelime okurken verilen eğitim sonunda 270-300 kelimeye kadar çıkılabiliyor.

Hızlı Okuma Kursu Şanlıurfa kursuna katılan adaylardan dakikada 180-200 kelime okuyanlar ise 420-450 kelimeye kadar çıkabiliyor.

Hızlı Okuma Kursumuz genelde 16-26 ders arasında bitmektedir fakat öğrencinin seviyesine göre değişkenlik gösterebilir. Tavsiyemiz yüz yüze değil online olarak alınmasıdır. Online dersler öncesinde 15-20 dakika ücretsiz deneme dersi imkanından faydalanabilirsiniz. Hızlı okuma kursu alan adaylarımız istedikleri takdirde Türkçe dil bilgisi olarak da devam edebilmektedirler.

Hızlı Paragraf Çözümü Kursu Kimler Almalı?

Hızlı paragraf çözümü kursunda, paragraf teknikleri anlatılmaktadır. Hangi tür sorularda nasıl bir taktik uygulanacağı gösterilmektedir. Paragraf sorularını 1 sayfa olan soruyu çok kısa zamanda çözme yolları anlatılmaktadır.

Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss ve Yös kursularına girecek adayların biz hızlı paragraf çözümü kursunu almalarını tavsiye ediyoruz.

Bu kurs toplamda 8-10 ders sürmektedir.  10 uncu derste toparlamak ve basit bir sınav gibi test uygulanmaktadır.

Covid (salgın hastalık) dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur. Eğitim danışmanlarımızla iletişime geçerek 15-20 dakikalık deneme dersi talep edebilirsiniz.

Kursun verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınması ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Sertifikası

Kurumumuz Gebze Teknik Üniversitesi ile anlaşmalı olduğu için e-devlette işlenecek şekilde hızlı okuma kursu almıştır diye sertifika verilmektedir. Sadece Gebze Teknik Üniversitesinin harcının yatırılması gerekmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Şanlıurfa Ders Ücretlerimiz

Hızlı Okuma Kursu 16 ders, Hızlı Paragraf Teknikleri 10 ders olarak tavsiye edilmektedir. Online veya yüz yüze derslerimizin ücretleri için eğitim danışmanımız ile iletişime geçiniz.

Hızlı Okuma Kursu Şanlıurfa – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuzu arayarak eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Şanlıurfa hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme uygulanmaktadır.(LGS ve YKS adaylarına) Bütün öğrencilerin katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır. Deneme dersi sonrası uyuma bakılır gerekirse tekrar başka bir öğretmenimiz ile deneme dersi yapılabilir.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

hızlı okuma kursu şanlıurfa

hızlı okuma kursu şanlıurfa

hızlı okuma kursu şanlıurfa

hızlı okuma kursu şanlıurfa

hızlı okuma kursu şanlıurfa

hızlı okuma kursu şanlıurfa

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button