tr

İstanbul Özel Ders Matematik

İstanbul Özel Ders Matematik

İstanbul Özel Ders Matematik olarak sizlere en kaliteli öğretmenlerle özel ders veriyoruz. Sadece İstanbul’un tüm noktalarına değil Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine  öğretmen yönlendirmesi yapıyoruz. Derslerimizi online zoom üzerinden ya da yüz yüze şeklinde anlatıyoruz. LGS, YKS, YÖS, ALES, DGS, KPSS’  ye hazırlanan öğrencilerimize de destek veriyoruz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika şeklinde yüz yüze ve online olarak veriyoruz. Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık bir deneme dersi yapıyoruz. Deneme dersi yapmamızın amacı öğrenci öğretmen etkileşimini en uygun şekilde yapabilmektir.

Matematik Özel Ders 

Bizler de kurum olarak sizlere en özverili, en ilgili, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenleriyle bir arada çalışmaktayız. Biliyoruz ki öğretmenini seven derslerini de sever . Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve bir hayatı değiştirebileceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin çoğunun oldukça zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır.

matematik özel ders giresun

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

   

  https://www.ozelderssepeti.com/istanbul-ozel-ders-matematik

  http://www.populerakademi.com

  https://www.ozelderssepeti.net

   

   

  Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Miray dedi ki:

   Matematik dersinin hiç bu kadar net bir şekilde anlatıldığını görmemiştim teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button