tr

İstanbul Özel Ders

İstanbul Özel Ders

İstanbul Özel Ders

İstanbul Özel Ders, sizlere matematik, türkçe, kimya, biyoloji, ingilizce, ilkokul olarak tüm derslerde hizmetimiz vardır. Arnavutköy’den Zeytinburnu’na, Adalar’dan Üsküdar’a her yerde özel ders sağlıyoruz.

İstanbul’un her ilçesinde online ve yüz yüze eğitimlerimiz mevcuttur. Tüm derslerimizde kendi alanlarında tecrübeli eğitim kadromuzla sizlere kaliteli eğitim vermekteyiz.

İstanbul Özel Ders

Öğrencilerimiz için ders anlatım hizmetimiz yüz yüze veya online olarak sağlanmaktadır. Deneme dersi olarak verilen hizmet ile öğrenci öğretmen ve dersler hakkında bilgilere sahip olarak özel ders hizmetinde karar verir bu duruma göre yüz yüze eğitim olacaksa bulunduğu konuma en yakın semtte öğretmenimizi yönlendiriyoruz. Bu doğrultuda öğrencimize göre haftalık olarak program hazırlayıp hangi sınava hazırlanacaksa o yönde ilerliyoruz.

Ülkemizde olan bulaşıcı hastalık yüzünden öğrencilerimizin eğitimden mahrum kalmasını istemiyor bu yüzden de online olarak eğitimde sağlıyoruz.

Online eğitimimizde ise kendi platformumuz veya zoom üzerinden öğretmen ve öğrenci iletişim kuruluyor. Öğrencinin seviyesine göre bir eğitim vermek gerekiyor. Soru cevap olarak ders katılımlarımız ile öğrencinin ders ile dikkat dağılmasını engelliyoruz.

İstanbul Özel Ders Türkçe

İlkokul, orta öğretim, üniversite öğrencileri veya Tyt, Kpss, Lgs, Yös, Ales gibi sınavlar için sözel bölüm sorularınızda Türkçe Eğitim kadromuzla ve isteğiniz doğrultusundaki ders programlarımızla sizleri hedefinize ulaştırmak ve başarı yolunda katkı sağlamak için çalışmaktayız.

Size yönelik çalışmalarımız konu tekrarları, ek dersler, deneme sınavları şeklindedir.

Bize göre Türkçede başarı sağlamak sadece derslere katkı olarak değil her durumda kendinizi ifade etme ve günlük yaşamdaki iletişimde de doğru dil kullanımı olarak birçok fayda sağlar.

Bizim tavsiyemiz Türkçe ile alakalı 10 derste hızlı paragraf dersi alınmasıdır. Yeni nesil soruları öğrencilerin çözmesinde kolaylık sağlamaktadır.

İstanbul Özel Ders Matematik

Sayısal bölümlerin ve bu alanda sağlayacağınız başarıların size Özel Ders ile sağlayacağı katkı sınavda hedeflerinize ulaşmanızda büyük rol oynamaktadır. Deneme sınavlarınızdaki sonuçlarınızla hangi konuda ne gibi eksiklikler ve çalışmalar yapılacağını gözlemliyor ve eğitimlere devam ediyoruz. Lgs, İlkokul, Ales gibi birçok sınavda sayısal bölümde başarınız için kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Matematikte başarılı olarak hayatınızda da birçok probleme çözümler üreteceksiniz.

Hızlı Okuma Kursu

Alanında uzman öğretmenlerimiz tarafından paragraf teknikleri, seri okuma, hızlı okuma teknikleri dersleri verilmektedir. Paragraf tekniklerini sınavlara girecek tüm adaylara tavsiye ediyoruz. 10 derste bitmektedir. 10 ders sonunda paragraf sorularını rahat çözmekte ve yeni nesil soruları daha rahat anlamaktadır. Seri okuma derslerini ilkokul öğrencilerine tavsiye etmekteyiz. Okuma hızı artmaktadır ve daha anlamlı okuma yapmaktadır. Hızlı okuma ise daha çok yetişkinler tarafından alınmaktadır. Hızlı okuması ve cevaplaması gerekenler. Yaklaşık 16-24 ders arası sürmektedir.

i̇stanbul özel ders

i̇stanbul özel ders

 

 

 

 

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

Özel Ders İstanbul

Türkçe dersi ile ilgili ders saati önerimiz aşağıdaki gibidir;

9 sınıf konularını 40 derste, 10 sınıf konuları 60 ders, 11 sınıf konuları 80 ders, 12 sınıf Türkçe konuları 50 derste bitmiş olmaktadır.

TYT- AYT programı olursa öğrencinin durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Alanında uzman öğretmenlerle çalıştığımız için kendimize çok güveniyoruz.

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.
i̇stanbul özel ders

i̇stanbul özel ders

i̇stanbul özel ders

i̇stanbul özel ders

i̇stanbul özel ders

i̇stanbul özel ders

Ziyaretçi Yorumları (3)
  1. Dilara dedi ki:

    Çok iyi eğitim veriliyor ve çokta yardımcı olunuyor kesinlikle tavsiye ederim

  2. Sercan dedi ki:

    Matematik öğretmenimi ve anlatımını çok sevdim oldukça verimli geçiyor dersler teşekkür ederim

  3. Özgür dedi ki:

    Matematik dersinde çok eksiklerim vardı hocam inanılmaz bir şekilde uğraşarak öğrenmemi sağlıyor çok teşekkür ediyorum

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button