tr

Kimya Özel Ders Bursa

Kimya Özel Ders Bursa

Kimya Özel Ders Bursa

Kimya Özel Dersler Bursa olarak sizler için en donanımlı ve uzman öğretmenlerle çalışıp sizlere verimli olacak özel dersleri veriyoruz. Bursa ili ve ilçelerine online ve yüz yüze dersler verebildiğimiz gibi Türkiye’nin her iline de online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Derslerimizi online veya yüz yüze bire bir olacak şekilde işliyoruz. TYT ve AYT sınavlarına hizmet vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir. Online olarak 15 günde bir deneme uyguluyoruz. Yaptığımız bu denemelerde öğrenci kendi durumunu görüyor. Kendi durumunu bildiğinde ona göre bir yol haritası çizerek çalışma planlarını çizebiliyor.

Kimya Özel Ders Bursa

Kimya Özel Dersler Bursa’dan özel ders almak size büyük bir katkı sağlar. Kimya dersi sınavlarda daha fazla puan getirebilecek derslerden biridir. Güvenilir ve işini layığıyla yapan bir kurumuz. Yeni mezun yada kendi branşı haricinde başka ders veren öğretmenler bizim eğitim partnerimiz olamaz. Bütün eğitmenlerimiz tecrübeli ve birbirinden donanımlıdır.

Öğrenciler Kimya öğretmenini sevdiklerinde dersler daha aktif ve verimli geçer. Kimya dersine yapılabilir olarak bakmaya başlarlar. Kimya Özel Dersler Bursa denildiğinde bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Kurumumuz 15 yılı aşkın süredir öğrencilerin eğitim ve öğretim ihtiyacını karşılamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla kurulmuş kursumuzda her dersten alanında uzman öğretmenler bulabilirsiniz.

Kimya Özel Ders Bursa

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak en ilgili, en tecrübeli Kimya özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Kimya dersi öğrencilere tarafından genelde birçoğunun çok kolay diye düşündükleri bir derstir. Üniversite sınavında TYT de 7 AYT de 13 soru çıkmaktadır. Fenden toplamda 60 soru sorulmaktadır. Hedefi yüksek olan öğrencilere hiçbir şekilde net sayısı yeterli gelmemektedir. Kimya dan daha fazla soru çözüp daha ileri geçmek isterler. Bu sebepten dolayı da iyi bir kimya öğretmeninden ders alınması durumunda öğrenciler toplamda 20 sorunun en az 17-18 tanesini net olarak bırakmaktadır.

Kimya Özel Dersler Bursa olarak ekibimizi öğrencilerin eksik olduğu konularda başarıya ulaşması için oluşturulmuş, öğrencilerin başarısını görev edinmiş öğretmenlerden oluşturduk.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.
matematik özel ders giresun

 

 

 

Kimya Özel Ders Bursa

Kimya dersi ile ilgili ders saati önerimiz aşağıdaki gibidir;

9 sınıf konularını 50 derste, 10 sınıf konuları 70 ders, 11 sınıf konuları 80 ders, 12 sınıf kimya konuları 60 derste tamamlanmış olmaktadır.

TYT- AYT programı olursa öğrencinin durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Alanında uzman öğretmenlerle çalıştığımız için kendimize çok güveniyoruz.

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Not: Kurumumuzda sadece Hızlı Okuma Kursu değil, TYT, AYT, LGS, YÖS, KPSS, ALES Kurslarımız mevcuttur.
Matematik Özel Ders
Türkçe Özel Ders
Fizik Özel Ders
Kimya Özel Ders
Biyoloji Özel Ders
Hızlı Okuma Özel Ders
Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  kimya özel ders bursa

  kimya özel ders bursa

  kimya özel ders bursa

  kimya özel ders bursa

  kimya özel ders bursa

  kimya özel ders bursa

  Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Nur dedi ki:

   Ben kimyadan özel ders alıyorum çok faydasını gördüm

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button