tr

Kpss Kursu Bilecik

Kpss Kursu Bilecik

Kpss Kursu Bilecik

Kursumuz alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. KPSS hazırlık için sınıf kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır. Hedefimiz, adayın devlet kadrolarına en hızlı bir şekilde yerleşmesidir.

KPSS adayının ilgili puan türünden, 90 ve üzerinde puan alması için, kişiye özel kurs programı oluşturuyoruz. Hazırlık sürecinde nasıl bir program izleyeceğimizi adayla birlikte görüşerek kararlaştırıyoruz.

Kamu personeli seçme sınavı olarak bilinen KPSS personel alımlarında kullanılan bir sınavdır. KPSS Öğretmenlik ve alan gruplarında her yıl yapılmaktadır. Memurluk kadrolarına alımları için çiftli yıllarda yapılan KPSS’ye, lisans, ön lisans ve orta öğretim tüm adaylar girebilmektedir.

Sağlık nedenleriyle online KPSS özel derslere talep her geçen gün artmaktadır. KPSS için online dersleri alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Online derslerle normal dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmaktadır.

KPSS kursu için istediğiniz derslerden birebir online özel ders alabilirsiniz. Online KPSS özel derslerde tüm konular adayın seviyesine göre birebir anlatılmaktadır. Derslerde adayın çözemediği sorular birebir online derslerde çözülmektedir.

Kpss Kursu Bilecik

KPSS Soru Sayıları
Lisans, ön lisans ve orta öğretim KPSS’de soru dağılımı aşağıdaki gibidir.

Matematik – Geometri : 30 , Türkçe : 30 , Tarih : 27, Coğrafya : 18, Vatandaşlık : 9 + Güncel : 6 soru, toplam 120 soru sorulmaktadır.

KPSS Hedef Puan ve Yapılması Gereken Netler
Lisans adayları için 85 – 95 arası netler yaklaşık puanı vermektedir. 90 puan almak için yaklaşık 89 -91 arası net yapmak gerekmektedir.

Ön lisans ve orta öğretim adayları için yaklaşık 40 net 70 puan , 60 net 80 puan, 80 net 90 puandır. Tüm adayların KPSS’de ilk alımlarda yerleşebilmeleri için 90 puanı geçmelerini tavsiye ediyoruz.

KPSS Memurluk Atamalarında Kullanılan Puan Türleri
Lisans adayları için p3, ön lisans adayları için p93, orta öğretim adayları için p94 puan türü kullanılmaktadır.

Online özel ders almak isteyen adaylarımız için 20 dakikalık ücretsiz deneme dersi imkanı sunuyoruz. Bu sayede öğretmen ile olan iletişiminizi görebilir ve derslere başlama kararınızı alabilirsiniz. Yüz yüze ders isteyen öğrencilerimizin evlerine öğretmen yönlendirmesi yapıyoruz. Birebir özel ders formatında, uygun fiyatlarla sizlere en güzel eğitim olanaklarını sağlıyoruz. Güçlü bir öğretmen kadromuzla sizleri hedeflerinize ulaştırıyoruz.

kpss kursu

kpss kursu bilecik

 

 

Online KPSS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  kpss kursu bilecik

  kpss kursu bilecik

  kpss kursu bilecik

  kpss kursu bilecik

  kpss kursu bilecik

  kpss kursu bilecik

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button