tr

Kpss Kursu Rize

Kpss Kursu Rize

Kpss Kursu Rize

Kursumuz alanında uzman en az 15 yıllık sınav tecrübesi olan Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. KPSS hazırlık için sınıf kurslarımız ve özel derslerimiz bulunmaktadır. Hedefimiz, adayın devlet kadrolarına en hızlı bir şekilde yerleşmesidir.

KPSS adayının ilgili puan türünden, 90 ve üzerinde puan alması için, kişiye özel kurs programı oluşturuyoruz. Hazırlık sürecinde nasıl bir program izleyeceğimizi adayla birlikte görüşerek kararlaştırıyoruz.

Kamu personeli seçme sınavı olarak bilinen KPSS personel alımlarında kullanılan bir sınavdır. KPSS Öğretmenlik ve alan gruplarında her yıl yapılmaktadır. Memurluk kadrolarına alımları için çiftli yıllarda yapılan KPSS’ye, lisans, ön lisans ve orta öğretim tüm adaylar girebilmektedir.

Sağlık nedenleriyle online KPSS özel derslere talep her geçen gün artmaktadır. KPSS için online dersleri alanında uzman Türkiye’nin en iyi öğretmenleri girmektedir. Online derslerle normal dersler arasında verimlilik açısından herhangi bir fark bulunmaktadır.

KPSS kursu için istediğiniz derslerden birebir online özel ders alabilirsiniz. Online KPSS özel derslerde tüm konular adayın seviyesine göre birebir anlatılmaktadır. Derslerde adayın çözemediği sorular birebir online derslerde çözülmektedir.

Kpss Kursu Rize

Matematik alt yapısı zayıf olan adaylar için KPSS 30 – 40 saat birebir özel ders , çok zayıf adaylar için temel matematikten başlayarak dersler işlenir. Orta düzeyde olan adaylar için sadece eksik olduğu konularla ilgili sorular üzerinden 20 saat birebir özel ders paketi yeterli olmaktadır. Matematiği sıfır seviyesinde olan adaylar için ilk hedefimiz 30 soruda 15 neti geçmeleridir Orta düzeyde olan adaylar için hedefimiz 30 soruda 25 net ve üzerine ulaşılmasıdır.

Türkçe, Paragraf, sözel mantık ve dil bilgisinden eksik olan adaylar için 16 saatlik özel ders, sadece Türkçe dil bilgisi eksiği olan adaylar için 10 saatlik birebir özel ders, sözel mantıkta sorun yaşayan adaylar için 10 saatlik birebir özel ders yeterli olmaktadır.

Tüm KPSS adaylarına günde 20 tane paragraf sorusu çözmelerini tavsiye ediyoruz. Düzenli paragraf sorularının çözülmesi adayın paragraf çözme hızını arttıracak ve diğer derslerdeki anlama hızını da artıracaktır. KPSS’de tüm adaylar Türkçe’den 30 soruda 25 neti geçmeyi hedeflemelidirler.

KPSS Hedef Puan ve Yapılması Gereken Netler
Lisans adayları için 85 – 95 arası netler yaklaşık puanı vermektedir. 90 puan almak için yaklaşık 89 -91 arası net yapmak gerekmektedir.

Ön lisans ve orta öğretim adayları için yaklaşık 40 net 70 puan , 60 net 80 puan, 80 net 90 puandır. Tüm adayların KPSS’de ilk alımlarda yerleşebilmeleri için 90 puanı geçmelerini tavsiye ediyoruz.

KPSS Memurluk Atamalarında Kullanılan Puan Türleri
Lisans adayları için p3, ön lisans adayları için p93, orta öğretim adayları için p94 puan türü kullanılmaktadır.

Kursumuz Rize’nin tüm ilçelerinde eğitim hizmeti vermektedir. Kursumuzdan faydalanmak isteyen adaylarımız online veya yüz yüze şeklinde ders alabilir. Online ders almak isteyenler için 20 dakikalık ücretsiz deneme dersi imkanı sunmaktayız. Yüz yüze ders almak isteyenler için evlerine öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız. Dersler 10 dakika molayla birlikte toplamda 90 dakika şeklinde işlenmektedir. Eğitim kadromuz konusunda son derece seçiciyiz. Bu sayede öğrencilerimizden hep olumlu geri dönüşler almaktayız.

kpss kursu

kpss kursu rize

 

 

Online KPSS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  kpss kursu rize

  kpss kursu rize

  kpss kursu rize

  kpss kursu rize

  Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. murat dedi ki:

   Ders aldim cok memnunum

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button