tr

Kpss Kursu Tekirdağ

Kpss Kursu Tekirdağ

Kpss Kursu Tekirdağ

Kpss Kursu , Kamu Personeli Seçme Sınavı ÖSYM tarafından kamu kurum ve kuruluşlarında görev alacak personelin belirlenmesi amacıyla yapılan sınavların tümüdür.

Kamu personeli olmak isteyen adayların girdiği KPSS adayların mezun olduğu bölüm ve atanacağı kadrolara göre değişiklik göstermektedir.

Kamu Personel Seçme Sınavı , ÖSYM Başkanlığı tarafından iki yılda bir Lisans öğrencileri için Temmuz ayında, Lise ve Ön lisans öğrencileri için Eylül ayında yapılan bir sınavdır. KPSS B lisans sınavına bir lisans programından mezun olmuş ya da mezun olacak durumda bulunan öğrenciler katılabilir.

Sınavın türüne göre lise, ön lisans veya lisans mezunları girebilmektedir. Sınava sınavın geçerliliği süresi içinde mezun olacak öğrenciler de katılabilmektedir.

Kpss Kursu Tekirdağ

 A Grubu Kadrolar; Başbakanlık, Bakanlıklar, bunların müsteşarlık, başkanlık ve bağımsız genel müdürlük düzeyindeki bağlı ve ilgili kuruluşları ile bağlı ortaklıklarındaki, özel yarışma sınavına tabi tutulmak suretiyle girilen ve belirli bir yetişme programı sonrası yeterlik sınavına tabi tutulan mesleklere ilişkin kadro ve görevler ile il özel idareleri ve belediyelerin teftiş kurullarında çalışmak üzere atanacak kişileri kapsar.

B Grubu Kadrolar; kadroları 190 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin eki listelerde yer alan, genel ve özel bütçeli kurumlarla bunlara bağlı döner sermayeli kuruluşlar, kanunlar ile kurulan fonlar ve kefalet sandıkları, il özel idareleri ve belediyeler, il özel idareleri ve belediyelerin kurdukları birlikler ile bunlara bağlı döner sermayeli kuruluşlar ilk defa kamu hizmeti ve görevlerine atama yapılacak kadro ve görevlere atanacaklar içindir.

Kpss Kursu Tekirdağ

Kursumuzun genel merkezi Kocaeli’nde olup Türkiye’nin her şehrinde faaliyet göstermekteyiz. İsteyen öğrencilerimize online eğitim veriyoruz. İsteyen öğrencilerimiz için bulundukları ilden öğretmen yönlendirmesi yaparak birebir özel ders eğitimi sağlıyoruz. Online derslere başlamadan önce yaklaşık 20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yaparak öğrencilerin memnuniyetlerine göre derslere başlamalarına fırsat sunuyoruz. Eğitim kadromuz son derece tecrübeli öğretmenlerden oluştuğu için öğrencilerimizden hep olumlu geri dönüşler alıyoruz.

kpss kursu

kpss kursu tekirdağ

 

 

Online KPSS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  kpss kursu tekirdağ

  kpss kursu tekirdağ

  kpss kursu tekirdağ

  kpss kursu tekirdağ

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button