tr

LGS KURSU ELAZIĞ

309
LGS KURSU ELAZIĞ

LGS Kursu Elazığ, LGS, Türkiye’de Millî Eğitim Bakanlığı tarafından 2017-2018 eğitim öğretim yılı ile uygulanmaya başlanan ve her yıl yapılan ilköğretimden ortaöğretime geçiş sınavı sistemi. LGS, TEOG sınavının yerine geçmiştir. 

Online LGS Kursuna gün geçtikçe daha da ihtiyaç duyuyoruz. Biz de kurumumuz olarak uzman eğitim kadromuz ile öğrencimizin seviyesine göre ders saatleri belirliyor ve uyguluyoruz.

400 derslik kurs saat dağılımı; 120 ders matematik, 80 ders fen bilimleri,60 ders Türkçe ve dilbilgisi,40 ders inkılap tarihi,40 ders İngilizce,20 ders din kültürü,40 ders rehberlik-motivasyon şeklindedir.

LGS KURSU ELAZIĞ

Sınava hazırlık sürecinde öğrencilerin alacağı destek, moral ve motivasyon bakımından LGS Kursları büyük önem arz ediyor. LGS uzaktan eğitim programları öğrencilerin her an hazırlanmaya başlamasını sağlamaktadır. Bu sayede istedikleri dönemde çalışmaya başlama şansına sahiptir. Kurumumuz olarak uzaktan eğitim derslerinin kaliteli geçmesi açısından Türkiye’nin en iyi öğretmenleriyle birlikte çalışmaktayız.

Her hafta online denemelerimizi uygulamaktayız. Eğer öğrenci isterse kendisi de deneme hazırlayıp istediği zaman yapabilir. Velinin belirlemiş olduğu derslerden de özel ders olarak alınabilir. Tek bir dersten de özel ders almak isteyen öğrencilerimiz için de hizmet vermekteyiz. Her hafta düzenli online ödevlendirmeler ile öğrenci bilgisi taze tutulmaktadır. Uzman eğitim koçlarımız vardır. İsteyen öğrencilerimize koçluk hizmeti de vermekteyiz.

lgs kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftalık online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki zaman kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.populerakademi.com

  www.ozelderssepeti.net

  https://www.ozelderssepeti.com

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button