tr

LGS KURSU KARABÜK

LGS KURSU KARABÜK

LGS Kursu Karabük için 200 saatlik ve 400 saatlik LGS hazırlık kurslarımız vardır. Eğitim kadromuz alanında uzman öğretmenlerden oluşmaktadır.

Pandemi süreci sebebiyle eğitim kurumları işlemlerini online olarak gerçekleştirmektedir. Online LGS kursu ile öğrencinin bulunduğu mekandan direkt eğitim alması sağlanarak zaman tasarrufu edilir. Canlı ders ile öğrenci, motivesini arttırır. Sözel bölümde toplam 50 soru sorulur. Toplam süre 75 dakikadır. LGS Sayısal bölümde ise toplam 40 soru sorulur ve öğrencilere cevaplamak için 80 dakika süre verilir. Öğrencilerin liseye geçiş döneminde 6 ve 7. sınıfta aldığı not ortalamasının yüzde 20’sini, 8. sınıfta aldığı not ortalamasının yüzde 60’ını hesaplayarak fen lisesi gibi okullara tercihleri doğrultusunda yerleştirilmesi sağlanıyor.

LGS KURSU KARABÜK

Kurumumuz sizler için Türkiye’nin her yerinde online ve yüz yüze eğitim imkanını sunuyor. Online derslere başlamak isteyen öğrencilerimiz önce ücretsiz deneme dersine giriyor. Bu sayede memnuniyete göre derslere başlayabiliyor. Yüz yüze ders almak isteyen öğrencilerimiz için evlerine öğretmen yönlendirmesi yaparak birebir ders formatında eğitim veriyoruz.

lgs kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme yapılmaktadır. Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.populerakademi.com

  www.ozelderssepeti.net

  www.ozeldersistanbul.net

  https://www.ozelderssepeti.com

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button