tr

LGS KURSU KARAMAN

558
LGS KURSU KARAMAN

LGS Kursu Karaman, LGS, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından her sene düzenlenen ve sınav ile öğrenci alan okullara gitmek isteyenlerin girdiği ortaöğretime geçiş sınavıdır.

Sisteme göre, Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi,8. sınıfın sonunda tek günde iki oturum halinde bir sınav yapılır.  Sözel bölümde 50, sayısal bölümde 40 olmak üzere sınavda toplam 90 soru bulunmaktadır. İlk oturumda yer alan dersler: Türkçe, İnkılap Tarihi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Yabancı Dil. İkinci oturumda yer alan dersler: Matematik ve Fen Bilimleri.

Türkçe Soru Sayısı 20, İnkılap Tarihi Soru Sayısı 10, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Sayısı 10, Yabancı Dil Soru Sayısı 10, Matematik Soru Sayısı 20, Fen Bilimleri Soru Sayısı 20

LGS KURSU KARAMAN

Kursumuz sizler için tüm şehir ve semtlerinde hizmetinize açıktır. İsterseniz online isterseniz yüz yüze olarak eğitimden yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi ve en tecrübeli öğretmenleriyle birlikte çalışmaktayız. Bu yüzden hep olumlu geri dönüşler almaktayız.

Online LGS Kursu Karaman

Eğitim hizmetimizden online olarak faydalanmak isteyen öğrencilerimiz için ücretsiz deneme dersi imkanı sunuyoruz. Bu sayede öğretmen ile olan iletişiminizi ölçebilir ve derslere başlayabilirsiniz ya da öğretmen değişikliğine gidebilirsiniz. Dersler zoom üzerinden işlenmekte olup 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklindedir. Her hafta kurumumuzun yaptığı denemelere, on beş günde bir de Türkiye Geneli denemelere ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

lgs kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftalık online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki zaman kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.populerakademi.com

  www.ozelderssepeti.net

  https://www.ozelderssepeti.com

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button