tr

LGS KURSU KİLİS

270
LGS KURSU KİLİS

LGS Kursu Kilis, LGS, Türkiye’de Millî Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanmaya başlanan ve her yıl yapılan ilköğretimden ortaöğretime geçiş sınavı sistemi.

LGS, TEOG sınavının yerine geçmiştir. Açılımı, Liseye Geçiş Sınavı’dır. MEB her sene LGS’ de çıkacak konuları duyurmaktadır. Sınava girecek adaylar da bu konulara göre çalışırlar. Genelde müfredatta değişiklikler olmasa da bazen yeni konular eklenebilmektedir.

2018-2019 eğitim yılından itibaren uygulanmaya başlandı. 6, 7 ve 8. sınıf öğrencilerine eğitim yılı boyunca sınavlar yapılıyor. Sınavla öğrenci alan okullara yerleştirme için öğrencilerin 8. sınıf sonunda 3 yıl boyunca girdiği tüm sınavların not ortalamaları ve LGS sınav sonucu hesaplanarak okula yerleştiriliyor. Sınavlar İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize ediliyor.

LGS KURSU KİLİS

Eğitim hizmetimiz Türkiye’nin her yerinde faaliyet göstermektedir. İsterseniz online isterseniz yüz yüze ders imkanından faydalanabilirsiniz. Online derslere başlamak isteyen öğrencilerimiz ücretsiz deneme dersine girebilir. Bu sayede öğretmenle olan uyumuna göre derslere başlayabilir veya öğretmen değişikliğine gidebilir. İsteyen öğrencilerimiz için yüz yüze derslerimizde birebir ders formatında öğrencinin evinde gerçekleşmektedir. Ders süreleri öğrencinin durumuna göre belirlenebilir.

lgs kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftalık online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki zaman kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.populerakademi.com

  www.ozelderssepeti.net

  https://www.ozelderssepeti.com

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button