tr

Matematik Özel Ders Kütahya

Matematik Özel Ders Kütahya

Matematik Özel Ders Kütahya

Matematik Özel Ders Kütahya olarak sizlere en kaliteli eğitimi vermek için burada bulunmaktayız. Branşlarında uzman öğretmenlerle çalışarak verimli özel dersler vermekteyiz. Kütahya’nın  her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Kütahya içi ve ilçelerinde online ve yüz yüze ders anlattığımız gibi Türkiye’nin her iline online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10dakika mola ve tekrardan 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders

Matematikten ders almak size bir artı kazandırır. Çünkü matematik sınavlarda en çok etkiye sahip derslerden biridir. Üstelik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızı etkileyebilecek şekilde karşımıza çıkmaktadır. Sizlere matematiğin ve hayatın kolaylıklarını sağlamak için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha ılımlı yaklaşır, daha yapılabilir olarak görmeye başlarlar. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlama gelmektedir. Bir işi daha iyi  yapabilmek için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Kütahya

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Kütahya arama ve sayfalarında en güncel konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne düzeyde önemli olabileceğinin ve bir hayatınızı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin ne yazık ki zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full çeken aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders kütahya

 

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Kütahya Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders kütahya

  matematik özel ders kütahya

  matematik özel ders kütahya

  matematik özel ders kütahya

  matematik özel ders kütahya

  matematik özel ders kütahya

   

  Ziyaretçi Yorumları (6)
  1. Azra dedi ki:

   Matematik hocamdan ve anlatımından çok memnunum tavsiye ederim

  2. Yasemin dedi ki:

   Güler yüzleriyle samimiyetleriyle ilgileriyle mstematiğe bakış açımı değiştiren hocalarım matematik netlerimin artmasına sağladığınız katkılar için çok teşekkür ederim

  3. Eylül dedi ki:

   Matematiği eğitim hayatım boyunca sevdiğim tek yer öğretmen kadrosunun kalitesi ayrı bir yere, öğretmenlerin cana yakınlığı, birer arkadaş gibi ilgi ve alakaları… Hepsine çok teşekkür ederim iyi ki varsınız.

  4. Burak dedi ki:

   Matematiğim çok kötüydü hiçbir zaman matematikten ümidim olmadı hocalarım sayesinde matematik netlerimde artış görüldü ilgilerinden dolayı hocalarıma teşekkür ediyorum

  5. Eren dedi ki:

   Matematik netlerimdeki artıştan ve bunu sağlayan hocamdan çok memnunum teşekkür ederim

  6. Ozan dedi ki:

   Denemelerden aldığım sonuçlar dersi severek işlemenin başarıyı getirdiğini gösteriyor çok teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button