tr

LGS KURSU NEVŞEHİR

261
LGS KURSU NEVŞEHİR

LGS Kursu Nevşehir, LGS, Türkiye’de Millî Eğitim Bakanlığı tarafından 2017-2018 eğitim öğretim yılı ile uygulanmaya başlanan ve her yıl yapılan ilköğretimden ortaöğretime geçiş sınavı sistemi. LGS, TEOG sınavının yerine geçmiştir. 

Online LGS Kursuna gün geçtikçe daha da ihtiyaç duyuyoruz. Biz de kurumumuz olarak uzman eğitim kadromuz ile öğrencimizin seviyesine göre ders saatleri belirliyor ve uyguluyoruz.

400 derslik kurs saat dağılımı; 120 ders matematik, 80 ders fen bilimleri,60 ders Türkçe ve dilbilgisi,40 ders inkılap tarihi,40 ders İngilizce,20 ders din kültürü,40 ders rehberlik-motivasyon şeklindedir.

Öğrencilerin bilgi düzeyine göre farklılık göstermekte olup ortalama bir öğrenciye yukarıda görüldüğü ders saati sayısında ders anlatılması yeterli gelmektedir. Öğrencinin durumuna göre bu kursumuzun saatleri azaltılabilir veya tercihe göre artırılabilir.

LGS KURSU NEVŞEHİR

Her hafta online denemelerimizi uygulamaktayız. Eğer öğrenci isterse kendisi de deneme hazırlayıp istediği zaman yapabilir. Velinin belirlemiş olduğu derslerden de özel ders olarak alınabilir. Tek bir dersten de özel ders almak isteyen öğrencilerimiz için de hizmet vermekteyiz. Her hafta düzenli online ödevlendirmeler ile öğrenci bilgisi taze tutulmaktadır. Uzman eğitim koçlarımız vardır. İsteyen öğrencilerimize koçluk hizmeti de vermekteyiz.

lgs kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftalık online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki zaman kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.populerakademi.com

  www.ozelderssepeti.net

  https://www.ozelderssepeti.com

   

  Ziyaretçi Yorumları (4)
  1. burçak dedi ki:

   Online denemeler netlerimi arttırdı

  2. lale dedi ki:

   Sizlerle çalıştığım için çok şanslıyım

  3. Hilal dedi ki:

   Matematik derslerim çok verimli geçiyor ders almaya devam ediyorum

  4. yusuf dedi ki:

   öğretmenlerim çok ilgililer

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button