tr

LGS KURSU TUNCELİ

842
LGS KURSU TUNCELİ

LGS Kursu Tunceli, LGS, Türkiye’de Millî Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanmaya başlanan ve her yıl yapılan ilköğretimden ortaöğretime geçiş sınavı sistemi. LGS, TEOG sınavının yerine geçmiştir. 

Online LGS Kursuna gün geçtikçe daha da ihtiyaç duyuyoruz. Biz de kurumumuz olarak dinamik yapıya sahip eğitim kadromuz ile öğrencimizin seviyesine göre ders saatleri belirliyor ve uyguluyoruz. 400 derslik kurs saat dağılımı; 120 ders matematik, 80 ders fen bilimleri,60 ders Türkçe ve dilbilgisi,40 ders inkılap tarihi,40 ders İngilizce,20 ders din kültürü,40 ders rehberlik-motivasyon şeklindedir. Öğrencilerin bilgi düzeyine göre farklılık göstermekte olup ortalama bir öğrenciye bu şekilde görüldüğü ders saati sayısında ders anlatılması yeterli gelmektedir. Öğrencinin durumuna göre bu kursumuzun saatleri azaltılabilir veya tercihe göre artırılabilir.

LGS KURSU TUNCELİ

Kurumumuz eğitim hizmetini online ve yüz yüze olarak vermektedir. Online derslere başlamadan önce ücretsiz deneme dersine katılabilirsiniz. Yüz yüze ders almak isteyen öğrenciler için evlerine öğretmen yönlendirmesi yapıyoruz. Öğretmenlerimiz son derece tecrübelidir. Bu yüzden online dersler de yüz yüze dersler de çok verimli geçmektedir.

lgs kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftalık online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki zaman kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.populerakademi.com

  www.ozelderssepeti.net

  https://www.ozelderssepeti.com

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button