tr

Lgs Matematik Özel Ders Düzce

Lgs Matematik Özel Ders Düzce

Lgs Matematik Özel Ders Düzce olarak dersleri en iyi öğretmenlerimizle birlikte hem online hem de yüz yüze şeklinde anlatmaktayız. Matematik dışında diğer dersleri almak isteyen öğrencilerimiz için de eğitim hizmeti vermekteyiz. Derslerimizden online veya yüz yüze olarak yararlanabilirsiniz. Online dersler zoom üzerinden işlenmektedir. Yüz yüze dersler ise öğrencinin evinde veya isteğe göre öğretmenin evinde gerçekleştirilmektedir. Matematik özel derslerimize sadece Düzce değil Türkiye’nin hangi şehrinde olursanız olun katılabilirsiniz.

Derslere ne kadar erken başlarsak ve düzenli olarak devam edersek, öğrencinin zamanla ivme kazanması, o kadar kolay olacaktır. Sınava 3-5 ay kala daha çok ders alarak, sıkıştırılmış programların, öğrencinin ivme kazanmasında yeterli olmadığını söylemek isterim. Zamana yayılmış bir program altın değerindedir. Bu yüzden zamanı verimle kullanmak çok önemlidir.

Online veya yüz yüze derslerimizin ücretleri için eğitim danışmanımız ile iletişime geçiniz.

Lgs Matematik Özel Ders Düzce

Liselere giriş sınavında okul ortalamalarının hiçbir önemi yoktur. Sadece sınavdan başarılı olmak yeterlidir. Peki ortaokul sınav başarısında ne işe yarayacaktır? MEB 5-6-7. sınıflar için beceri temelli sorular yayınladı. Bu sorular 5-6 ve 7. sınıf öğrencilerinin sınava nasıl hazırlanacakları hakkında ön bilgi mahiyetindedir.

Matematik hayatımızın her döneminde karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca YKS sınavında cumartesi sabah uygulanacak olan Temel Yetenek Testinde de ilköğretim 5,6,7,8 müfredatının önemi oldukça fazladır. Bunun için  LGS-Liselere Giriş Sınavı Matematik Özel Ders sadece liselere girişte değil, lise hayatı için de oldukça önemlidir.

Yeni sınav sistemine dahil olacak öğrencilerin, yaş grupları ergenlik dönemi yaş gruplarıdır. Bu yaşlarda ebeveynler daha dikkatli olmak durumundadır. Çünkü öğrenciler daha kırılgan bir yapıya sahip olabiliyor. Bu yüzden öğrencinin sınavı kazanması için bütün iş ebeveynlere düşüyor. İmkanı olan veliler dershaneler, özel okullar ve  LGS-Liselere Giriş Sınavı Matematik Özel Ders için arayışa düşüyorlar. Unutmayın! Öğrencinizi çok fazla bunaltmayın. Yoksa aniden çalışmayı bırakır ve yapacağınız hiçbir şey kalmaz. Sonra istediğiniz kadar Lgs Matematik Özel Ders alın sonuç elde edemezsiniz.

MEB bu yıl yani 2021’de sınav ile ilgili tüm ezberleri tamamıyla bozdu ve 2019’de olduğu gibi 2020 ve 2021’de de Matematik seçici oldu. 2021 de uygulanan LGS matematik, bu sınava giren öğrencilerin sınavda yüksek başarı elde etme açısından belirleyici oldu.

2021 LGS matematik açısından oldukça profesyonel bir sınavdı.  Ayrıca piyasadaki tüm kaynaklar da yeni sistemine göre baya sönük kaldı çünkü MEB soruları akademisyenlere yazdırıyor ve bu yüzden sorular benzersiz ve güzel sorular oluyor. Piyasadaki kitaplar maliyet açısından düşünülüyor ve ya öğrencilere ya da matematik öğretmenlerine yazdırılıyor bu yüzden piyasadaki kaynak problemi biraz daha böyle gidecek gibi gözüküyor. Ama her yıl daha da profesyonel hazırlanmış kaynaklara rastlayacağız.

Lgs Matematik Özel Ders Düzce

Lgs Matematik Özel Ders Düzce dersleri öğrenci evinde işlenmesi verim açısından çok önemlidir. Yüz yüze dersler 90 dakika olarak işlenmektedir. 80 dakikası ders 10 dakikası mola şeklindedir. Lgs Matematik Özel Ders Düzce’de öğrenci evinde ya da online olarak ders verilmektedir. Başka il ya da ilçelerde yaşıyorsanız da evinize öğretmen yönlendirmesi yapabiliriz. Türkiye’nin tüm şehir ve ilçelerinde kendi öğretmenlerimiz hem online hem yüz yüze olarak ders vermektedirler.

Derslere başladıktan sonra ilk derste öğrencideki farkı hemen göreceksiniz. Lgs Matematik Özel Ders Düzce birebir olarak öğrenci evinde ya da online olarak işlenecektir. Bir ders süresi 40 dakikadır. Eğer derslerimizden online olarak faydalanmak isterseniz profesyonel olarak eğitim vermekteyiz. Online olarak 20 dakikalık ücretsiz deneme dersine katılabilirsiniz. Bu sayede memnuniyetinize göre derslere başlayabilir veya öğretmen değişikliğine gidebilirsiniz.

Lgs Matematik Özel Ders Düzce Mantığı

Milli Eğitim, LGS sınavında görsel hafıza sorularına çok önem vermektedir. Bu durum iki yıldır yapılan LGS’de sorulan sorularla ve yayınlanan örnek sorularla sabitlendi yani yeni sistemde de görsel ve okuduğunu anlayan öğrencilerin başarılı olacaklarına dair Bakanımız demeç vermiştir. Örneğin Küp açılımının, Piramit açılımının nasıl olduğunun bilinmesi, hatta ALES tarzı sorular son yıllarda oldukça önem kazanmaktadır.

Lgs Matematik Özel Ders Düzce öğrencilerimize biz, temel matematik kavramlarını detaylı olarak işleyip zamanımızın çoğunu analitik yetenek ve mantıksal matematik sorularına harcamaktayız. Hedef, öğrenciye sürpriz sorular gelmesi ihtimaline karşı konunun tamamını öğreterek öğrencinin sıkıntı yaşamamasını sağlamaktır. Ayrıca Eğitim koçu olduğumdan dolayı öğrenciye Lgs Matematik Özel Ders yanında profesyonel koçluk yaparak sınav hakkında ki endişelerini de gideriyoruz. Öğrencinizin emin ellerde olduğundan hiç şüpheniz olmasın.

lgs matematik özel ders düzce

 

 

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

lgs matematik özel ders düzce

lgs matematik özel ders düzce

lgs matematik özel ders düzce

lgs matematik özel ders düzce

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button