tr

Matematik Özel Ders Adana

Matematik Özel Ders Adana

Matematik Özel Ders Adana

Matematikten ders almanın size ve sınavlarda ki başarınıza önemli bir artı kazandırır. Matematik sınavlarda en çok etkiye sahip alanlardan biridir. Üstelik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızı etkileyebilecek şekilde karşımıza çıkmaktadır. Sizlere hem matematik alanında hem de gündelik hayatta birçok kolaylıkları sağlamak için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha sıcak yaklaşır, daha yapılır bakarlar. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlamdadır. Bir işi daha iyi  yapabilmek için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Matematik Özel Ders Adana olarak sizlere en donanımlı ve verimli eğitimi vermek için burada bulunmaktayız. Alanlarında uzman öğretmenlerle çalışarak verimli özel dersler vermekteyiz. Adana’nın  her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz sadece Adana değil Türkiye’nin her iline online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10dakika mola ve tekrardan 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Adana

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en samimi, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Adana arama ve sayfalarında en güncel konumda bulunmaktayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne düzeyde önemli olabileceğinin ve hayatınızı nasıl değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin ne yazık ki bu alanda zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full çeken aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Matematik Özel Ders Ücretleri

Adana matematik özel ders ücretleri için eğitim danışmanımızı arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Online veya yüz yüze kurslarımızın ve özel derslerimizin ücretleri farklılık göstermektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders adana

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Adana Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders adana

  matematik özel ders adana

  matematik özel ders adana

  matematik özel ders adana

  matematik özel ders adana

  matematik özel ders adana

  Ziyaretçi Yorumları (10)
  1. Kayra dedi ki:

   Matematiği sevmemin tek nedeni burası öğretmen kadrosunun kalitesi ayrı bir yere, öğretmenlerin cana yakınlığı, birer arkadaş gibi ilgi ve alakaları… Hepsine çok teşekkür ederim iyi ki varsınız.

  2. Sedef dedi ki:

   Matematiği sevdiren canım hocalarıma teşekkürlerimi iletiyorum

  3. Nisa dedi ki:

   Matematiği hiçbir zaman sevemeyen ben sizin sayenizde matematiğe olan ilgim arttı herkese teşekkürler

  4. Beyza dedi ki:

   Matematik hocamdan ve ders anlatımından çok memnunum herkese tavsiye ederim

  5. Hilal dedi ki:

   Matematik netlerimin artmasına katkı sağlayan hocama çok teşekkür ediyorum sayenizde matematiğe ilgim arttı

  6. Aslı dedi ki:

   Disiplin ve düzene girdim ve matematikten çok ilerledim çok teşekkür ederim

  7. Ayşen dedi ki:

   Denemelerde çok daha başarılı sonuçlar almaya başladım çok memnunum teşekkür ederim

  8. Metin dedi ki:

   Başarı odaklı ve zevkli işlenen dersler anlatımı süper hocalar …cok memnunum tavsiye ederim

  9. Berk dedi ki:

   Çok daha başarılı sonuçlar alıyorum ve kendime güvenim arttı çok teşekkürler

  10. Serpil dedi ki:

   Konu anlatımında süper hocalar sınava çok iyi hazırlıyorlar tavsiye ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button