tr

Matematik Özel Ders Ağrı

Matematik Özel Ders Ağrı

Matematik Özel ders Ağrı olarak sizler için en donanımlı öğretmenlerle beraber sizlere verimli özel dersler veriyoruz. Ağrı’nın her ilçesinde online veya yüz yüze olarak ders vermekteyiz. Ağrı ve ilçelerine online ve yüz yüze dersler verildiği gibi Türkiye’nin her tarafına da online veya yüz yüze özel ders vermekteyiz. KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da hizmet vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders Ağrı

Matematikten özel ders almak size büyük bir artı kazandırır. Matematik genel anlamda sürekli karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Bu sebepten özel ders almak sadece sınavlarımızı değil günlük hayatta da karşımıza çıkmaktadır. Matematik sınavlarda en fazla puan getirebilecek derslerden birisidir. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha sıcak daha ilgili yaklaşır, matematiği daha kolay ve yapılabilir olarak görürler. Bir işi daha iyi yapabilmek için nasıl o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelmektedir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Ağrı

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, oldukça samimi, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenleriyle bir arada çalışmaktayız. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Ağrı arama ve sayfalarında en güncel konumdayız. Alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve hayatınızı ne şekilde değiştirebileceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin oldukça zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full net yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders ağrı

matematik özel ders ağrı

 

 

Matematik Özel Ders Ağrı Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders ağrı

  matematik özel ders ağrı

  matematik özel ders ağrı

  matematik özel ders ağrı

  matematik özel ders ağrı

  matematik özel ders ağrı

  Ziyaretçi Yorumları (8)
  1. Aycan dedi ki:

   Çok ilgili ve işini iyi yapan güzel yönlendiren bir hocam var ve dersler müthiş tavsiye ederim

  2. İdil dedi ki:

   Anlayışlı güler yüzlü ve eğlenceli ders işlememizi sağlayan hocama teşekkür ederim

  3. Anıl dedi ki:

   Dersler çok iyi işleniyor tavsiye ederim

  4. Görkem dedi ki:

   Matematiğe en temelden başladık ve buna rağmen netlerimde artış görülüyor teşekkürler

  5. Pelin dedi ki:

   Netlerimde çok iyi sonuçlar elde etmeye başladım iyiki siz teşekkür ederim

  6. Alperen dedi ki:

   Bıkmadan sabırla öğrenmemiz için çabalıyorlar gerçekten sayelerinde çok güzel ilerledim çok teşekkür ediyorum

  7. Hakan dedi ki:

   Burada bir dersten daha fazlasını öğreniyorsunuz hayatınıza çok şey katıyorlar eminim sizde pişman olmazsınız çok teşekkürler

  8. Beril dedi ki:

   Bu kadar doğru çözüm yapmama kendim bile inanamıyorum hocam sayesinde çok teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button