tr

Matematik Özel Ders Ardahan

Matematik Özel Ders Ardahan

Matematik Özel ders Ardahan olarak sizler için en verimli özel dersleri veriyoruz. Ardahan’ın her ilçesinde online veya yüz yüze olarak ders vermekteyiz. Ardahan ve ilçelerine değil Türkiye’nin her tarafına da online veya yüz yüze özel ders vermekteyiz. KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da hizmet vermekteyiz.

Derslerimizi 40+10+40 dakika olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen ve öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders Ardahan

Matematikten özel ders almak size sınavlarda önemli bir artı kazandırır. Sadece sınavlarda değil tüm hayatımızda matematik karşımıza çıkmaktadır. Matematik sınavlarda en fazla puan getirebilecek derslerden birisidir. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha sıcak yaklaşır, matematiğe daha kolay ve yapılabilir olarak görürler. Bir işi daha iyi yapabilmek için nasıl o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelmektedir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Ardahan

Matematik Özel Ders Ardahan olarak sizlere en yarar sağlayacak, en ilgili, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Ardahan arama ve sayfalarında en güncel ve en popüler konumdayız. Alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve hayatınızı değiştirebileceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin birçoğunun oldukça zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full net yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders ardahan

matematik özel ders ardahan

 

 

Matematik Özel Ders Ardahan Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders ardahan

  matematik özel ders ardahan

  matematik özel ders ardahan

  matematik özel ders ardahan

  matematik özel ders ardahan

  matematik özel ders ardahan

  Ziyaretçi Yorumları (8)
  1. Selda dedi ki:

   Ilk derste anladım nitelikli bir hoca ve disiplinli bir kurum ile çalıştığımı kesinlikle tavsiye ederim

  2. Hande dedi ki:

   Matematiğe bakış açımı değiştiren ve bama güvenen yol gösteren hocama ve sizlere çok teşekkür ederim

  3. Samet dedi ki:

   Üniversiteye hazırlanıyorum çok korkarak matematiğe olan ön yargılarımı nasıl silebilirim diye düşünürken hocam sayesinde hiç gerek kalmadı o kadar güzel ders anlatıyor ki matematikten net yapamama olasılığınız yok

  4. Enes dedi ki:

   Burası eğlenirken öğrenip başarılı olmak isteyenler için bire bir güzel yer tavsiye ederim

  5. Faruk dedi ki:

   Beni üniversiteye yerleştirmeyi başaran bu mükemmel kadroyu herkese öneriyorum

  6. Arda dedi ki:

   Bu kadar tecrübeli samimi hocalardan ders aldığım için çok şanslıyım çok teşekkür ederim

  7. Kübra dedi ki:

   Çok kaliteli ve verimli geçiyor dersler teşekkürler

  8. Ebru dedi ki:

   Emekleriniz için teşekkür ederim matematiği çok.iyi öğreniyorum

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button