tr

Matematik Özel Ders Artvin

Matematik Özel Ders Artvin

Matematik Özel Ders Artvin olarak sizler için en verimli özel dersler veriyoruz. Yalnızca Artvin’in her yerine değil tüm Türkiye’ de alanında uzman öğretmenlerimiz ile sunduğumuz eğitim olanaklarımız bulunmaktadır. Derslerimizi online veya yüz yüze bire bir olacak şekilde anlatıyoruz. KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da hizmet vermekteyiz.

Derslerimizi 40+10+40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen ve öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders Artvin

Matematikten özel ders almak size büyük bir artı kazandırır. Çünkü matematik sınavlarda en fazla etkiye sahip derstir. Üstelik sadece sınavlarda değil tüm hayatımızda karşımıza çıkar. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha ılımlı yaklaşır, daha yapılabilir  bakarlar. Bir işi daha iyi yapabilmek için nasıl o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelmektedir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Artvin

Matematik Özel Ders Artvin olarak sizlere en yarar sağlayacak, oldukça sevecen, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Artvin arama ve sayfalarında en güncel, en popüler konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve bir hayatı değiştirebileceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin birçoğunun oldukça zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full çeken aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders artvin

matematik özel ders artvin

 

 

Matematik Özel Ders Artvin Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Artvin Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders artvin

  matematik özel ders artvin

  matematik özel ders artvin

  matematik özel ders artvin

  matematik özel ders artvin

  matematik özel ders artvin

  Ziyaretçi Yorumları (9)
  1. Bilge dedi ki:

   Matematik netlerimde çok iyi artış var hocama teşekkür ederim

  2. Seyhan dedi ki:

   Güzel hocamla matematik çalışmak harika çok güzel geçiyor dersler tavsiye ederim

  3. Selda dedi ki:

   Online dersler çok etkili verimli geçiyor emekleriniz için teşekkür ederim

  4. Büşra dedi ki:

   Matematiğin her konusunda çok zorlanırdım derste anlar gibi olurdum ama testlere gelince çözemezdim hocam sayesinde matematikte kendimi çok geliştirdim teşekkür ederim

  5. Berke dedi ki:

   Matematiği her anlamda sevdiren bir hocam olduğu için çok şanslıyım

  6. Emir dedi ki:

   Matematik dersinde inanılmaz ilerledim çok teşekkürler

  7. Mina dedi ki:

   Sorulari rahatlıkla çözüyor ve anlıyorum çok teşekkürler

  8. Ersin dedi ki:

   Matematiğin her ayrıntısını anlatan ve bol çözüm yaptırarak işleyen hocam çok teşekkür ederim nihayet çözüm yapabiliyorum

  9. Sermin Yenal dedi ki:

   Kızım aldığı derslerin etkisiyle oldukça başarılı ve kendine güvenen bir öğrenci oldu çok teşekkür ederiz

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button