tr

Matematik Özel Ders Balıkesir

Matematik Özel Ders Balıkesir

Matematik Özel Ders Balıkesir

Matematikten ders almak size bir artı kazandırır. Çünkü matematik sınavlarda en çok etkiye sahip derslerden biridir. Üstelik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızı etkileyebilecek şekilde karşımıza çıkmaktadır. Size matematiği yani  hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha iyi daha sıcak daha ılımlı yaklaşır, daha yapılır olarak görürler. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlama gelmektedir. Bir işi daha iyi yapabilmek için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Matematik Özel Ders Balıkesir olarak sizlere en donanımlı öğretmenlerle çalışarak verimli özel dersler vermekteyiz. Balıkesir’in  her ilçesine özel ders online veya yüz yüze olmak üzere dersler vermekteyiz. Balıkesir içi ve ilçelerinde online ve yüz yüze dersi Türkiye’nin her iline online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10dakika mola ve tekrardan 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Balıkesir

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en samimi, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Balıkesir arama ve sayfalarında en güncel konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne düzeyde önemli olabileceğinin ve bir hayatınızı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten LGS de 20 soru TYT de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin genel olarak zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full çeken aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.
matematik özel ders balıkesir

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Balıkesir Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

Error: Contact form not found.

matematik özel ders balıkesir Matematik Özel Ders Balıkesir[/caption]
matematik özel ders balıkesir

matematik özel ders balıkesir

matematik özel ders balıkesir

matematik özel ders balıkesir

Ziyaretçi Yorumları (8)
 1. Zeynep dedi ki:

  Çok memnunum derslerden ilerliyorum teşekkür ederim

 2. Emre dedi ki:

  Başarımda katkısı büyük olan bu insanlara tekrar teşekkür ediyorum. Başarmak isteyenlerin bir an olsun tereddüt etmemesi gerekir.

 3. Eda dedi ki:

  Öğretmenleri sadece ders anlatmak değil bizim öğrenmemiz için çabalıyorlar eğlenirken öğrenip başarılı olmak isteyenler için biçilmiş kaftandır.

 4. Bora dedi ki:

  Matematiğin var olduğundan haberi olmayan beni, üniversiteye yerleştirmeyi başaran mükemmelin ötesindeki bu kadroyu herkeslere öneriyorum… Emeği geçen bütün hocalarıma teşekkür ediyorum…

 5. Zafer dedi ki:

  Bu kadar mükemmel, başarılı, kaliteli ve samimi Hocalardan eğitim aldığım için çok şanslıyım hocalarıma teşekkür ediyorum

 6. Soner dedi ki:

  Ne kadar teşekkür etsem az çok güzel bir etki bıraktınız bende başaracağıma olan inancım arttı teşekkür ederim

 7. Melek dedi ki:

  Hocamin ilginç ve etkileyici bir anlatımı var istemesende katılıyorsun zaten teşekkürler

 8. Serra dedi ki:

  Hocamın gösterdiği ilgi ve özveri sayesinde yapamam dediğim matematik sorularını çözmeye başladım çok teşekkürler

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button