tr

Matematik Özel Ders Bilecik

Matematik Özel Ders Bilecik

Matematik Özel Ders Bilecik olarak sizler için en iyi eğitmenler ile çalışarak sizlere verimli özel dersler veriyoruz. Bilecik’in her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Türkiye’nin her iline de online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40+10+40 dakika olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen ve öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders Bilecik

Matematikten özel ders almanın size önemli bir katkısı olacaktır. Matematik dersi sınavlarda en fazla puan getirebilecek derslerden birisidir. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalden daha ılımlı yaklaşır, matematiğe daha kolay çözülebilir olarak bakarlar. Bir işi daha iyi yapabilmek için önce o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelmektedir.

Matematik Özel Ders Bilecik olarak eğitmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış eğitmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen eğitmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Bilecik

Matematik Özel Ders Bilecik olarak sizlere en yarar sağlayacak, en samimi, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenler ile  bir arada çalışmaktayız. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Bilecik arama ve sayfalarında en güncel konumdayız. Çünkü alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olabileceğinin ve hayatınıza ne şekilde farkındalıklar katabileceğinizin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Matematik dersi öğrencilerin  zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full net yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders bilecik

matematik özel ders bilecik

 

 

Matematik Özel Ders Bilecik Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Bilecik Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders bilecik

  matematik özel ders bilecik

  matematik özel ders bilecik

  matematik özel ders bilecik

  matematik özel ders bilecik

  matematik özel ders bilecik

  Ziyaretçi Yorumları (9)
  1. Tolga dedi ki:

   İşlediğimiz derslerin hem denemelere hemde hayatıma çok büyük katkısı oldu aşırı memnunum

  2. Nilay dedi ki:

   Online dersleri çok beğendim çok verimli ve kaliteli teşekkürler

  3. Esila dedi ki:

   Her şeyiyle kusursuz bir eğitim iyi ki sizi seçmişim hocaların güzel yüzü ve ders anlatmaları muhteşem karşımıza çıkabilecek bütün soru tipleri üzerinde sorular çözüyorlar teşekkürler

  4. Burcu dedi ki:

   Oldukça güzel ilerledik hocamla dersleri hiç kaçırmıyorum artık matematik dersini çok seviyorum sağolsun hocam

  5. Tamer dedi ki:

   Netlerim arttı başarı grafiğim yükseldi Çok teşekkür ederim

  6. Özge dedi ki:

   Kısa sürede öğrenemediğim tüm konuları Hallettik teşekkür ederim

  7. Tuna dedi ki:

   Hocam çok emek verdi ama ciddi bir net artışım oldu teşekkür ederim

  8. Taner dedi ki:

   Sınava çok sıkı hazırlıyor hocam her soru tipini çözüyoruz teşekkür ediyorum

  9. Ekin dedi ki:

   Eksiklerimi büyük bir hızla kapatıyoruz hocam inanılmaz keyifli hale getiriyor dersleri çok teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button