tr

Matematik Özel Ders Bingöl

Matematik Özel Ders Bingöl

Matematik Özel ders Bingöl olarak sizler için en verimli özel dersleri veriyoruz. Bingöl’ün her ilçesinde online veya yüz yüze olarak ders vermekteyiz. Yalnızca Bingöl ve ilçelerine değil Türkiye’nin her tarafına da online veya yüz yüze özel ders vermekteyiz. KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da hizmet vermekteyiz.

Derslerimizi 40+10+40 dakika olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen ve öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders Bingöl

Matematikten özel ders almak size sınavlarda önemli bir artı kazandırır. Sadece sınavlarda değil tüm hayatımızda matematik karşımıza çıkmaktadır. Matematik sınavlarda en fazla puan getirebilecek derslerden birisidir. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha sıcak yaklaşır, matematiğe daha kolay ve yapılabilir olarak görürler. Bir işi daha iyi yapabilmek için nasıl o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelmektedir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Bingöl

Matematik Özel Ders Bingöl olarak sizlere en yarar sağlayacak, en ilgili, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Bingöl arama ve sayfalarında en güncel ve en popüler konumdayız. Alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve hayatınızı değiştirebileceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin birçoğunun oldukça zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full net yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders bingöl

matematik özel ders bingöl

 

 

Matematik Özel Ders Bingöl Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders bingöl

  matematik özel ders bingöl

  matematik özel ders bingöl

  matematik özel ders bingöl

  matematik özel ders bingöl

  matematik özel ders bingöl

  Ziyaretçi Yorumları (11)
  1. Ceyda dedi ki:

   Aradığımızda çok yardımcı oldular ama asıl dersler çok süper işleniyor hocam alanında uzman çok memnunum

  2. Mina dedi ki:

   Ilk ders almaya başladığımda hiç bir şey yapamıyordum ve ümitsizdim kisa sürede derslerin faydasını gördüm nasıl çalışmam gerektiğini bile öğrendim çok teşekkür ederim

  3. Sinan dedi ki:

   Böyle muhteşem bir öğretmen kadrosundan ders aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum

  4. Gürkan dedi ki:

   Hocamın ilgiside ders anlatmasıda çok güzel kesinlikle tavsiye ederim

  5. İsmail dedi ki:

   Başarmak isteyenlerin tek adresi kesinlikle tavsiye ederim

  6. Ensar dedi ki:

   Matematik netimin artmasında ki başarımda hocamın katkısı oldukça fazla çok teşekkür ederim bana matematiği sevdirdiğiniz için

  7. Rabia dedi ki:

   Öğretmenler sadece ders anlatıyım olsun bitsin yapmıyorlar öğrenmemiz için çabalıyorlar bir konuyu 2 kez anlattığını bilirim hocamın sırf öğrenmem için çok teşekkür ederim

  8. Beril dedi ki:

   Aldığım derslerin çok faydasını görüyorum tavsiye ederim

  9. Meriç dedi ki:

   Güleryüzlü ve dinamik bir kadroları var tavsiye ederim

  10. seda dedi ki:

   Matematiğe bakış açımı değiştiren kendime güvenimi sağlayan hocama teşekkür ederim

  11. Melis dedi ki:

   Matematiği yapabileceğimi gösterdi hocam ona çok teşekkür ederim sabrı ve ilgisi için

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button