tr

Matematik Özel Ders Burdur

Matematik Özel Ders Burdur

Matematik Özel Ders Burdur olarak sizler için en verimli özel dersler veriyoruz. Burdur’un her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Sadece Burdur ve ilçeleri değil Türkiye’nin her iline de online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen ve öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders Burdur

Matematikten özel ders almak sizlerin sınavlarına büyük bir artısı olacaktır. Üstelik matematik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızda karşımıza çıkmaktadır. Matematik dersi en fazla puan getirebilecek derslerden birisidir. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha sıcak yaklaşır, matematiğe daha kolay bakarlar. Bir işi daha iyi yapabilmek için nasıl o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelmektedir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Burdur

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenleriyle bir arada çalışmaktayız. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Burdur arama ve sayfalarında en güncel ve en aranan konumdayız. Çünkü alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olabileceğinin ve hayatınıza ne şekilde farkındalıklar katabileceğinizin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin  zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full net yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders burdur

matematik özel ders burdur

 

 

Matematik Özel Ders Burdur Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Burdur Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders burdur

  matematik özel ders burdur

  matematik özel ders burdur

  matematik özel ders burdur

  matematik özel ders burdur

  matematik özel ders burdur

  Ziyaretçi Yorumları (9)
  1. Seren dedi ki:

   Matematik dersinde oldukça ilerledim netlerim artıyor çok teşekkür ederim

  2. Reyhan dedi ki:

   Keyif alarak öğreniyorum dersler çok verimli geçiyor

  3. Kubilay dedi ki:

   Hocamın çok etkileyici bir anlatımı var dersten hiç sıkılmıyorum ilgisine çok teşekkür ederim

  4. Sibel dedi ki:

   Matematiği bana sevdiren hocam süpersiniz teşekkürler

  5. Uğur dedi ki:

   Matematik netlerimi verimli dersler işleyerek arttıran hocama çok teşekkür ederim

  6. Eylem dedi ki:

   Matematik korkumu yendim sayesinde hocama çok teşekkür ederim

  7. Tamer dedi ki:

   Sizinle çalışmak çok iyi fikirdi hem verimli hem zevkli dersler

  8. Sercan dedi ki:

   Matematikten eksiklerim çoktu hocam sayesinde oldukça ilerledim tavsiye ederim

  9. Didem dedi ki:

   Matematik dersini sevdirerek işleyen ve ilgisi ile benim ilerlememi sağlayan hocama teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button