tr

Matematik Özel Ders Çanakkale

Matematik Özel Ders Çanakkale

Matematik Özel Ders Çanakkale

Matematik Özel Ders Çanakkale olarak sizler için en donanımlı öğretmenlerle çalışarak sizlere verimli özel dersler vermekteyiz. Çanakkale’nin  her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze ders vermekteyiz. Çanakkale içi ve ilçelerinde online ve yüz yüze ders anlattığımız gibi Türkiye’nin her tarafına online olarak LGS , YKS, LGS, DGS, ALES, KPSS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10dakika mola ve tekrardan 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders

Matematikten ders almak size önemli bir artı kazandırır. Çünkü matematik sınavlarda en çok etkiye sahip alanlardan biridir. Üstelik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızda karşımıza çıkar. Size hem matematiği hem de hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha iyi daha ılımlı yaklaşır, daha yapılabilir olarak görürler. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlamdadır. Bir işi daha yapılabilir kılmak için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Çanakkale

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en bilgili matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Çanakkale arama ve sayfalarında en güncel, en popüler konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne düzeyde önemli olabileceğini ve bir hayatınızı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten AYT de 40 soru KPSS de 40 soru LGS de 20 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin büyük bir kısmının zorlandığı bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full net yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders çanakkale

matematik özel ders çanakkale

 

 

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders çanakkale

  matematik özel ders çanakkale

  matematik özel ders çanakkale

  matematik özel ders çanakkale

  matematik özel ders çanakkale

  matematik özel ders çanakkale

   

  Ziyaretçi Yorumları (7)
  1. Esra dedi ki:

   Çok nitelikli ve iyi hocalar var tavsiye ederim

  2. Kaan dedi ki:

   Kafamdaki matematik algısını silip atan, güler yüzlü, alanında iddialı insanlardan oluşan kadrosuyla öğrencilere dersi sevdiren canım hocalarım iyi varlar.

  3. Ecmel dedi ki:

   Samimi ve alanında uzman hocalarımızdan oluşan kadrosu tek kelimeyle mükemmel. Gerçekten öğrenciler üzerine çok emek veriyorlar. Hocalarıma tekrardan teşekkürler

  4. Ömer dedi ki:

   Matematik çözemiyorum diye geldiğim yerde en sevdiğim şey matematik çözmek oldu, matematikten zevk almaya başladım ve böyle muhteşem bir öğretmen kadrosundan ders aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.

  5. Melisa dedi ki:

   Hocaların ilgiside ders anlatmadıysa tek kelimeyle mükemmel

  6. Seda dedi ki:

   Tecrubeli ve işini iyi yapan bir kadrodan ders alan çok şanslı biriyim tavsiye ederim

  7. Ceyda dedi ki:

   Keyif alarak öğrenmek böyle bir şeymiş çok memnunum

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button