tr

Matematik Özel Ders Denizli

Matematik Özel Ders Denizli

Matematik Özel Ders Denizli

Matematik Özel Ders Denizli olarak sizler için en donanımlı ve uzman öğretmenlerle çalışarak verimli özel dersler vermekteyiz. Denizli’nin her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Türkiye’nin her iline online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10dakika mola ve tekrardan 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme dersinin yapılmasının  amacı sağlıklı öğretmen ve öğrenci eşleşmesinin sağlanmasıdır.

Matematik Özel Ders 

Matematikten özel ders almak size önemli bir artı kazandırır. Çünkü matematik sınavlarda en çok etkiye sahip alanlardan biridir. Üstelik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızı etkileyebilecek şekilde karşımıza çıkmaktadır. Size hem matematiği hem de hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha ılımlı yaklaşır, daha yapılabilir olarak görürler. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlama gelmektedir. Bir işi daha iyi yapabilmek için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Denizli

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en bilgili matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Denizli arama ve sayfalarında en güncel konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne düzeyde önemli olabileceğinin ve bir hayatınızı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten LGS de 20 soru TYT de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin zorlandıkları bir alan olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full net yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders denizli

 

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Denizli Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders denizli

  matematik özel ders denizli

  matematik özel ders denizli

  matematik özel ders denizli

  matematik özel ders denizli

  matematik özel ders denizli

  Ziyaretçi Yorumları (8)
  1. Orçun dedi ki:

   İşlediğim derslerin çok faydasını gördüm netlerime yansıdı çok teşekkür ederim

  2. Ümit dedi ki:

   Online dersleri çok beğendim tavsiye ederim teşekkürler

  3. Nil dedi ki:

   Bu zamana kadar matematikten hiçbir şey öğrenemediğim eğitim hayatımda hocalarım sayesinde netlerde benim de matematik yapabildiğimi gördüm iyi ki varsınız

  4. Melike dedi ki:

   Her şeyiyle kusursuz bir eğitim Çok ilgili hocalarım var hepsine teşekkür ederim benim gibi diğer arkadaşlarımında matematiği sevmesi dileğiyle

  5. Onur dedi ki:

   Her durumda sizinle ilgilenen her biri işini çok iyi bilen öğretmenlerle dersleri çok iyi öğreniyorsunuz ve dersler bir o kadarda eğlenceli ve keyifli geçiyor. Başarılı olmak isteyenlerin tek adresi. Bütün hocalarıma herkese çok teşekkür ediyorum.

  6. Nilsu dedi ki:

   Böyle iyi bir öğretmen kadrosu ve böyle bir aileyi başka bir yerde görmedim, her anımızda yanımızda olan anne babamızdan daha çok gördüğümüz bu nadide insanların, her şeyin yanında mükemmel eğitimciler olduklarını göstermiş Matematiği bana sevdirdiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim

  7. Aycan dedi ki:

   Hem eğitim hem de rehberlik yapan oldukça ilgili ve fedakar hocalarımız var teşekkür ederim

  8. Bülent dedi ki:

   Kaliteli ve nitelikli eğitimin adresi üstelik başarı odaklı olarak çalışıyoruz teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button