tr

Matematik Özel Ders Elazığ

Matematik Özel Ders Elazığ

Matematik Özel Ders Elazığ olarak sizler için en donanımlı ve uzman öğretmenlerle çalışarak verimli özel dersler veriyoruz. Elazığ’ın her ilçesinde değil tüm Türkiye’ de alanında uzman öğretmenlerimiz ile sunduğumuz eğitim olanaklarımız bulunmaktadır. Derslerimizi online veya yüz yüze bire bir olacak şekilde anlatıyoruz. KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da hizmet vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders Elazığ

Matematikten özel ders almak sizlere önemli bir artı kazandırır. Çünkü matematik sınavlarda en fazla etkiye sahip derstir. Matematik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızı etkileyebilecek nitelikte karşımıza çıkmaktadır. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha sıcak ve ilgili yaklaşır, matematiğe daha kolay daha yapılabilir olarak bakarlar. Bir işi daha iyi yapabilmek için nasıl o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelmektedir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Elazığ

Matematik Özel Ders Elazığ olarak sizlere en yarar sağlayacak, en samimi, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Elazığ arama ve sayfalarında en güncel konumdayız. Alınan her özel dersin, sizler için ne derecede önemli olduğunun ve bir hayatı değiştirebileceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin birçoğunun oldukça zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full net yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders elazığ

matematik özel ders elazığ

 

 

Matematik Özel Ders Elazığ Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders elazığ

  matematik özel ders elazığ

  matematik özel ders elazığ

  matematik özel ders elazığ

  matematik özel ders elazığ

  matematik özel ders elazığ

  Ziyaretçi Yorumları (8)
  1. Kader dedi ki:

   Hocaların ilgiside ders anlatma biçimleride mükemmel teşekkürler

  2. Burcu dedi ki:

   Bu zamana kadar matematikten tek bir problem çözebilmişliğim yoktur ama sayenizde denemelerde hep bir öncekinden daha iyi net yapıyorum emekleriniz için çok teşekkürler

  3. Kadir dedi ki:

   Başarılarımda öğretmenlerimin katkısı emeği çok büyük başarmak isteyenler için tek adres bence

  4. İdil dedi ki:

   İşlerinde uzman sizi her zaman destekleyip yanınızda olan hocalar varken başarmamak mümkün değil bana kattıklarınız için çok teşekkür ederim

  5. Elif dedi ki:

   Ben ders aldım çok memnunum

  6. Dilara dedi ki:

   Denemelerdeki olumlu net artışım daha çok motive ediyor çok teşekkür ederim

  7. Tuna dedi ki:

   Başarıya odaklı ve ilerlemeniz için çalışan harika hocalar var tavsiye ederim

  8. Ersin dedi ki:

   Düzenli ve disiplinli çalışılıyor hocamızda çok ilgili tavsiye ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button