tr

Matematik Özel Ders Erzincan

Matematik Özel Ders Erzincan

Matematik Özel ders Erzincan olarak sizler için sizler için en verimli ve kaliteli özel dersleri vermekteyiz. Erzincan’ın her ilçesinde online veya yüz yüze olarak ders vermekteyiz. Erzincan ili ve ilçeleri değil Türkiye’nin her iline de online veya yüz yüze özel ders vermekteyiz. KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da hizmet vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders Erzincan

Matematikten özel ders almak size sınavlarınızda ve hayatınızda büyük bir artı kazandırır. Matematik sınavlarda en fazla etkiye sahip derslerden birisidir. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha ılımlı yaklaşır, matematiği yapılabilir olarak görürler. Bir işi daha iyi yapabilmek için nasıl o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelmektedir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Erzincan

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en samimi, en donanımlı matematik özel ders veren branşlarında çok başarılı öğretmenleri bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Erzincan arama ve sayfalarında en güncel, en popüler konumdayız. Alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunu belki de bir hayatı değiştirebileceğini de biliyoruz.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin genel olarak zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full net yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders erzincan

 

 

Matematik Özel Ders Erzincan Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Erzincan Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders erzincan

  matematik özel ders erzincan

  matematik özel ders erzincan

  matematik özel ders erzincan

  matematik özel ders erzincan

  matematik özel ders erzincan

   

  Ziyaretçi Yorumları (8)
  1. Nihal dedi ki:

   Matematiğe daha yapılabilir bakıyorum artık öğretmenim bütün herşeyi en güzel ayrıntılarıyla anlatıyor çok memnunum

  2. Hanife dedi ki:

   İstediğim bölümü kazanacağımdan hocam sayesinde çok umutluyum teşekkürler hocam

  3. Hatice dedi ki:

   Öğretmenim benim için çok çabaladı bende öğretmenim sayesinde netlerimde olan başarılarımı devam ettireceğim teşekkürler

  4. Yakup dedi ki:

   Online derslerin bu kadar etkili olacağını tahmin etmemiştim ilk denememde sonuç farkedildi teşekkürler herkese

  5. Samet dedi ki:

   Güler yüzlü öğretmenim sayesinde matematik dersine girmek için can atıyorum çok teşekkür ederim eğitiminiz için

  6. Koray dedi ki:

   Deneyimli ve uzman hocam o kadar güzel anlatıyor ki anlamamak mümkün değil teşekkürler

  7. Enes dedi ki:

   Korkulu rüyam olan matematiği sevmeye başladım artık çözüm yapabiliyorum hocamın alakası ve güzel anlatımı sayesinde teşekkürler

  8. Ilgın dedi ki:

   Denemelerde çok daha iyi sonuçlar alıyorum çok teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button