tr

Matematik Özel Ders Erzurum

Matematik Özel Ders Erzurum

Matematik Özel Ders Erzurum

Matematik Özel Ders Erzurum olarak sizlere en donanımlı eğitimi vermek için çalışıyoruz. Erzurum’un  her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Erzurum içi ve ilçeleri gibi Türkiye’nin her tarafına da online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10dakika mola ve tekrardan 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematikten özel ders almanın sınavda sizlere büyük bir artısı olacaktır. Matematik sınavlarda en çok etkiye sahip derslerden biridir. Üstelik sadece sınavlarda değil matematik tüm hayatımızda karşımıza çıkar. Alınan özel ders sayesinde matematiği hem derslerinize hem de hayatınıza büyük bir kolaylık sağladığının farkındalığına varacaksınız.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha ılımlı yaklaşır, daha yapılabilir bakarlar. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlamdadır. Bir işi daha iyi  yapabilmek için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu kolaylaştırıp daha iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Matematik Özel Ders Erzurum

Bizler de kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Erzurum arama ve sayfalarında en güncel konumdayız. Matematikten alınan özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve belki de bir hayatı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten LGS de 20 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin çoğunluğunun zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

matematik özel ders giresun

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Erzurum Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders erzurum

  matematik özel ders erzurum

  matematik özel ders erzurum

  matematik özel ders erzurum

  matematik özel ders erzurum

  matematik özel ders erzurum

  Ziyaretçi Yorumları (9)
  1. Ali Asaf dedi ki:

   Online derslerinizi çok beğendim tavsiye ederim teşekkürler

  2. Savaş dedi ki:

   Kusursuz bir eğitim hocaların ilgisi çok güzel matematiği seven sevdiren canım hocama teşekkür ederim

  3. Aleyna dedi ki:

   Benim gibi matematiği sevmek istiyorsanız doğru adrestesiniz şiddetle tavsiye ediyorum

  4. Yeşim dedi ki:

   Hocamın ilgisi aşırı güzel sayesinde içimdeki matematik aşkı ortaya çıktı hocama teşekkür ederim

  5. Miraç dedi ki:

   Online dersler çok verimli geçiyor herkese teşekkürlerimi iletiyorum

  6. Bensu dedi ki:

   Öyle iyi bir kadro ve dersler o kadar verimli ki çok ümitliyim istediğim bölüme gireceğime inanıyorum

  7. Özgür dedi ki:

   Hocamin katkılarıyla bwnim bile inanamadığım şekilde matematik çözmeye başladım kesinlikle tavsiye ederim

  8. Bengü dedi ki:

   Matematik netlerim gittikçe yükseliyor Iyiki varsınız

  9. Selda dedi ki:

   Sayisal derslerim müthiş iyi bir hale geldi tabiki sizinle çalıştığım için çok teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button