tr

Matematik Özel Ders Eskişehir

Matematik Özel Ders Eskişehir

Matematik Özel Ders Eskişehir

Matematik Özel Ders Eskişehir olarak sizler için en verimli özel dersleri donanımlı ve alanında uzman öğretmenlerle çalışarak hizmetinize sunmaktayız. Eskişehir’in her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Eskişehir de olmak üzere Türkiye’nin her tarafına da online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10dakika mola ve tekrardan 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematikten özel ders almanın sizlere büyük bir artısı olacaktır. Çünkü matematik sınavlarda en çok puan kazandıracak  derslerden biridir. Alınan özel ders sayesinde matematiğin hem derslerinize hem de hayatınıza büyük bir kolaylık sağladığının farkındalığına varacaksınız.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha ılımlı yaklaşır, daha yapılır olarak görürler. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlamdadır. Bir işi daha iyi  yapabilmek için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu kolaylaştırıp daha iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur. Öğrencinin seviyesinin yanında ücretsiz deneme derslerimizle öğretmen ve öğrenci uyumuna da çok önem veriyoruz.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Eskişehir

Matematik Özel Ders Eskişehir olarak bizlerde sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Eskişehir arama ve sayfalarında en güncel ve yüksek konumdayız. Matematikten alınan özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve belki de bir hayatı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten LGS de 20 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin çoğunluğunun zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full çeken aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders eskişehir

 

 

whatsapp

 

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Eskişehir Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders eskişehir

  matematik özel ders eskişehir

  matematik özel ders eskişehir

  matematik özel ders eskişehir

  matematik özel ders eskişehir

  matematik özel ders eskişehir

  Ziyaretçi Yorumları (9)
  1. Emir dedi ki:

   Matematik hocamdan ve dersin işlenişinden çok mutluyum ilerledim teşekkür ederim

  2. Elif dedi ki:

   Matematikte ısrarla ve sabırla üzerime düşüp matematik netlerimde artış sağlayan hocama ilgisinden dolayı teşekkür ederim

  3. Demet dedi ki:

   Donanımlı ve uzman hocalarla dersi öğrenmek çok keyifli sizde keyifli ders çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz

  4. İlknur dedi ki:

   Güler yüzlü hocam sayesinde matematik en sevdiğim dersler arasında iyi ki varsınız hocam

  5. İnci dedi ki:

   Matematik dersine dair bana kattıklarınız için hepinize çok teşekkür ederim

  6. Gökalp dedi ki:

   Emekleri için hocama teşekkür ederim netlerim inanılmaz yükseldi

  7. Bülent dedi ki:

   Matematikten hep korktum ve başarısızlık çektim ders almaya başlayınca etkisini gördüm çok daha iyiyim tesekkur ederim

  8. Hilal dedi ki:

   Oldukca zorlandığım ders olan matematiği büyük b8r sabırla ve ilgiyle öğreten canım hocama teşekkür ederim

  9. Ceyda dedi ki:

   Motivasyonumu hep canlı tutan ve destekleyen hocama teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button