tr

Matematik Özel Ders Gaziantep

Matematik Özel Ders Gaziantep

Matematik Özel Ders Gaziantep

Matematik Özel Ders Gaziantep olarak sizler için en verimli özel dersleri branşlarında uzmanlaşmış öğretmenlerle çalışarak verimli özel dersler hizmetinize sunmaktayız. Gaziantep’in her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Gaziantep içi ve ilçelerinde online ve yüz yüze özel ders verebildiğimiz gibi Türkiye’nin her iline de online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10dakika mola ve tekrardan 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematikten özel ders almanın sizlere hem sınavlarınıza hem de hayatınıza büyük bir artısı olacaktır. Çünkü matematik sınavlarda en çok puan kazandıracak  derslerden biridir. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha sıcak yaklaşır, matematiği daha yapılır olarak görürler. Bir işi daha iyi yapabilmek için nasıl o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp yapabilmek anlamına gelmektedir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur. Ücretsiz 15 dakikalık deneme derslerimizle öğrenci ve öğretmen uyumuna da önem veriyoruz.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Gaziantep

Matematik Özel Ders Gaziantep olarak sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Gaziantep arama ve sayfalarında en güncel ve yüksek konumdayız. Matematikten alınan özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve belki de bir hayatı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten LGS de 20 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin çoğunluğunun zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full çeken aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders giresun

 

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Gaziantep Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders gaziantep

  matematik özel ders gaziantep

  matematik özel ders gaziantep

  matematik özel ders gaziantep

  matematik özel ders gaziantep

  matematik özel ders gaziantep

  Ziyaretçi Yorumları (7)
  1. Sevgi dedi ki:

   Tecrübeli bir hocadan kaliteli eğitim alıyoruz teşekkür ederim

  2. Ege dedi ki:

   Online dersler çok verimli geçiyor hocama ilgisinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum

  3. Caner dedi ki:

   Hocamın ilgisi ve tecrübesiyle matematikte çok güzel ilerlemeler kaydettim teşekkür ederim

  4. Murat dedi ki:

   İşlerinde uzman hocalarım hedefime ulaşmam için çok çaba gösterdiler sayelerinde artık matematikten korkmuyorum iyi ki varsınız hocam

  5. Ceren dedi ki:

   Beni matematiğe çok iyi hazırlayan hocalarıma teşekkür ederim

  6. Yunus dedi ki:

   Yılmadan bıkmadan beni matematiği sevmem için çabalayan hocama çok teşekkür ederim sayesinde buralara kadar geldim

  7. Dilara dedi ki:

   Sevecen ve fedekar öğretmenime çok teşekkür ederim başarıya ulaşıyorum

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button