tr

Matematik Özel Ders Isparta

Matematik Özel Ders Isparta

Matematik Özel Ders Isparta olarak sizler için en donanımlı öğretmenlerle sizlere en iyi verimli özel dersleri veriyoruz. Isparta’nın her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Isparta içi ve ilçelerine online veyahut yüz yüze eğitim verebildiğimiz gibi Türkiye’nin her iline de online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders Isparta

Matematikten özel ders almak sizlere önemli bir artısı olacaktır. Matematik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızda karşımıza çıkmaktadır. Matematik dersi en fazla etkiye sahip derstir.  Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay, sevilebilir hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha ilgili yaklaşır, matematiğe daha kolay yapılabilir bakarlar. Bir işi daha iyi yapabilmek için nasıl o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelmektedir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Isparta

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Burdur arama ve sayfalarında en güncel ve en popüler konumdayız. Alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve bir hayatı değiştirebileceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin genel olarak zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders isparta

matematik özel ders isparta

 

 

Matematik Özel Ders Isparta Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Isparta Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders isparta

  matematik özel ders isparta

  matematik özel ders isparta

  matematik özel ders isparta

  matematik özel ders isparta

  matematik özel ders isparta

  Ziyaretçi Yorumları (11)
  1. Orçun dedi ki:

   Hocamın anlatımı soruları çözerken verdiği unutulmayacak ipuçları ile derslerimiz çok verimli geçiyor hocama çok teşekkür ederim

  2. Zehra dedi ki:

   Kaliteli ve güzel eğitimim tek adresi güler yüzleri için çok teşekkür ederim sayenizde başarılı bir öğrenciyim artık

  3. Sevgi dedi ki:

   Denemelerden aldığım sonuçlar dersi sıkılmadan dinlediğimin göstergesidir emeklerini için teşekkürler hocam

  4. Zeynep dedi ki:

   Matematik gibi en çok puan getiren dersi sabırla bana anlatan öğretmenime teşekkür ederim

  5. Sümeyye dedi ki:

   Öğretmenimin katkılarıyla ben bile matematikte güzel sonuçlar aldım teşekkür ediyorum

  6. Sinan dedi ki:

   Cok kaliteli ve iyi eğitim veriliyor ben çok memnunum

  7. Kerem dedi ki:

   Ders almanızı tavsiye ederim oldukça başarılı anlatım ve soru çözümleri ile neylerimiz artıyor

  8. Burcu dedi ki:

   Dersler çok verimli geçiyor çokta eğlenceli tavsiye ederim

  9. Özgür dedi ki:

   Eğlenceli bir ders ortamında en zorlu konuları bile sıkılmadan sorular çözerek işliyor ve anlıyoruz teşekkürler

  10. Hakan dedi ki:

   Ders aldığım en iyi kurum hocalarım süper tavsiye ederim

  11. Deniz dedi ki:

   Sınavda en önemli ders ve burda ciddi anlamda hazırlanıyor her soru tipini çözüyoruz teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button