tr

Matematik Özel Ders Kahramanmaraş

Matematik Özel Ders Kahramanmaraş

Matematik Özel Ders Kahramanmaraş

Matematik Özel Ders Kahramanmaraş olarak sizler içi en donanımlı öğretmenlerle çalışarak sizlere verimli özel ders vermek üzere çalışıyoruz. Kahramanmaraş’ın  her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Üstelik sadece Kahramanmaraş ve ilçeleri değil Türkiye’nin her tarafına da online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola ve tekrardan 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematikten özel ders almanın sizlerin sınavlarınıza ve hayatınıza büyük bir katkısı olacaktır. Çünkü matematik sınavlarda en fazla puan getirebilecek bir alandır. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolaylaştırmak ve sevdirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha sıcak ve sevecen yaklaşır, matematiği daha kolay  yapılır olarak görürler. Bir işi daha iyi yapabilmek için nasıl o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp yapabilmek anlamına gelmektedir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur. Biliyoruz ki bir dersi sevmek öğretmeni sevmekle başlıyor. İşte bu yüzden ücretsiz deneme derslerimizle öğrenci ve öğretmen uyumuna önem veriyoruz.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Kahramanmaraş

Matematik Özel Ders Kahramanmaraş olarak bizlerde sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en donanımlı ve ilgili matematik özel ders veren öğretmenleri ile bir arada çalışmaktayız. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Kahramanmaraş arama ve sayfalarında en güncel konumdayız. Matematikten alınan özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve belki de bir hayatı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten LGS de 20 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin çoğunluğunun zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full çeken aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders kahramanmaraş

 

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Kahramanmaraş Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders kahramanmaraş

  matematik özel ders kahramanmaraş

  matematik özel ders kahramanmaraş

  matematik özel ders kahramanmaraş

  matematik özel ders kahramanmaraş

  matematik özel ders kahramanmaraş

   

  Ziyaretçi Yorumları (9)
  1. Buse dedi ki:

   Ders almaya başladım hocamın anlatımını ve ilgisini çok beğendim teşekkür ederim

  2. Didem dedi ki:

   Netlerimin yükselmesinde ki olan başarımda hocalarımın katkısı çok büyük iyi ki varsınız

  3. Timur dedi ki:

   Hocaların dersi anlatması da ilgiside çok güzel herkese tavsiye ederim

  4. Yağmur dedi ki:

   Matematik dersi korkulu rüyamdı bunu yenmemi sağlayan her zaman bana destek olan hocama teşekkür ederim şuan matematikte güzel net yapıyorsam hocam sayesinde iyi ki varsınız hocam

  5. Okan dedi ki:

   Çok nitelikli tecrübeli ilgili hocalar var kesinlikle çok güzel bir yer tavsiye ederim

  6. Burcu dedi ki:

   Çok güler yüzlü ve dersi çok iyi anlatan hocamla çok güzel ilerledik tavsiye ederim

  7. Kerem dedi ki:

   Kesinlikle tavsiye ederim başarı odaklı çalışıyoruz

  8. Cem dedi ki:

   Başarıya ulaşmak için en iyi adres bence hocalarda süper tavsiye ederim

  9. Seren dedi ki:

   Deneyimli ve alanında uzman hocalardan ders alınca başarıda kendiliğinden geliyor teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button