tr

Matematik Özel Ders Kayseri

Matematik Özel Ders Kayseri

Matematik Özel Ders Kayseri

Matematik Özel Ders Kayseri olarak sizler için en donanımlı ve en kaliteli eğitimi vermekteyiz. Kayseri’nin  her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Kayseri içi ve ilçelerine online ve yüz yüze eğitim sağlayabildiğimiz gibi Türkiye’nin her tarafına da online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10dakika mola ve tekrardan 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesi yaparak dersi verimliliğini artırmaktır.

Matematikten özel ders almak size önemli bir artı sağlayacaktır. Çünkü matematik en fazla etkiye sahip derslerden birsidir. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha ılımlı yaklaşır, matematiği daha kolay yapılır olarak görürler. Bir işi daha iyi yapabilmek için nasıl o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp yapabilmek anlamına gelmektedir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Kayseri

Matematik Özel Ders Kayseri olarak sizlere en yarar sağlayacak, en samimi, en donanımlı ve ilgili matematik özel ders veren öğretmenleri bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Kayseri arama ve sayfalarında en güncel ve en popüler konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve belki de bir hayatı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten LGS de 20 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin çoğunluğunun zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full çeken aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders kayseri

matematik özel ders kayseri

 

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Kayseri Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders kayseri

  matematik özel ders kayseri

  matematik özel ders kayseri

  matematik özel ders kayseri

  matematik özel ders kayseri

  matematik özel ders kayseri

   

  Ziyaretçi Yorumları (9)
  1. Ayhan dedi ki:

   Matematikten ders alıyorum çok memnunum tavsiye ederim

  2. Meltem dedi ki:

   Matematiğe olan ilgim sayenizde arttı iyi ki sizler varsınız hocam

  3. İbrahim dedi ki:

   Bire bir ilgi çok fazla matematikte netlerinizin arttığını sizde göreceksiniz kesinlikle tavsiye ediyorum pişman olmazsınız

  4. Tuğçe dedi ki:

   Sınavlarda ne tarz soru tipi geleceğine kadar her şeyi özenle anlatıyorlar ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim

  5. Enes dedi ki:

   Matematik artık çok sevdiğim bir ders ben başardıysam herkes başarır bu süreçte bana her zaman destek olan öğretmenlerime sonsuz teşekkürler

  6. Sena dedi ki:

   Ilgili ve işini çok iyi yapan hocadan ders almak için en doğru seçimi yapmışım çok teşekkür ederim

  7. Tuna dedi ki:

   Ders alıyorum matematiği severek ve isteyerek çözmeye başladım kesinlikle tavsiye ederim

  8. Meriç dedi ki:

   Çok net anlatan ve işini çok iyi yapan bir hocam var sayesinde başarı grafiğim yükseldi teşekkür ederim

  9. Sevgül dedi ki:

   Matematik dersini veren hocamız oldukça ddeneyimli ilerledim geliştirdim çok teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button