tr

Matematik Özel Ders Kilis

Matematik Özel Ders Kilis

Matematik Özel ders Kilis olarak sizlere kaliteli verimli özel dersler veriyoruz. Kilis’in her ilçesinde online veya yüz yüze olarak ders vermekteyiz. Sadece Kilis ve ilçelerine değil Türkiye’nin her tarafına da online veya yüz yüze özel ders vermekteyiz. KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da hizmet vermekteyiz.

Derslerimizi 40+10+40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen ve öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders Kilis

Matematikten özel ders almak size sınavlarınızda büyük bir artı kazandırır. Matematik sınavlarda en fazla etkiye sahip derslerden birisidir. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha olumlu yaklaşır, matematiği yapılabilir olarak görürler. Bir işi daha iyi yapabilmek için nasıl o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelmektedir.

Matematik Özel Ders Kilis olarak öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Kilis

Matematik Özel Ders Kilis olarak sizlere en yarar sağlayacak, oldukça sevecen, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenleriyle bir arada çalışmaktayız. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Kilis arama ve sayfalarında en güncel, en aranan konumdayız. Alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve hayatınızı ne şekilde değiştirebileceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Matematik dersi öğrencilerin oldukça zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full net yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders kilis

matematik özel ders kilis

 

 

Matematik Özel Ders Kilis Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Kilis Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders kilis

  matematik özel ders kilis

  matematik özel ders kilis

  matematik özel ders kilis

  matematik özel ders kilis

  matematik özel ders kilis

  Ziyaretçi Yorumları (9)
  1. Yaren dedi ki:

   Matematikten net artışımı sağlayan ve kendime güvenimi tazeleyen hocama teşekkür ederim

  2. Anıl dedi ki:

   Nitelikli kaliteli öğretmenlerimiz var eğitim çok iyi tavsiye ederim

  3. Rümeysa dedi ki:

   İşlerinde çok uzman hocalar var aşırı destekliyorlar yapabileceğimize dair herkese tavsiye ederim

  4. Tuğberk dedi ki:

   Beni matematiğe çok iyi hazırladılar artık sınavlarda çok güzel puanlar alacağıma inanıyorum hocama teşekkür ederim

  5. İlyas dedi ki:

   Hocamın ilgisi ve tecrübesiyle çok güzel ilerlemeler kaydetmeye devam ediyorum teşekkür ederim

  6. Hasan dedi ki:

   Çok sempatik ve anlayışlı bir kadrodan ders alıyorum çok şanslıyım teşekkürler

  7. Uğur dedi ki:

   Net sayılarım artıyor herkese emek ve çabalarından dolayı teşekkür ederim

  8. Göksu dedi ki:

   Matematikten aldığım derslerin çok faydasını görmeye başladım teşekkürler

  9. Cemre dedi ki:

   Çok geri kalmıştım matematikten umutsuzdum hocam öyle bir programla baştan başlayarak işledi ki şu an ilerliyorum çok teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button