tr

Matematik Özel Ders Kırıkkale

Matematik Özel Ders Kırıkkale

Matematik Özel Ders Kırıkkale olarak sizlere en iyi öğretmenlerle çalışarak verimli özel dersler veriyoruz. Kırıkkale’nin her ilçesinde online veya yüz yüze olarak ders vermekteyiz. Kırıkkale ili ve ilçelerinde online ve yüz yüze eğitim verebildiğimiz gibi Türkiye’nin her iline de online veya yüz yüze bire bir özel ders vermekteyiz. KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da hizmet vermekteyiz.

Derslerimizi 40+10+40 dakika olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders Kırıkkale

Matematikten özel ders almak size sınavlarda ve hayatınızda büyük bir artı kazandırır. Çünkü matematik en fazla puana sahip derstir. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha olumlu ve ilgili yaklaşır, matematiğe daha yapılabilir  bakarlar. Bir işi daha iyi yapabilmek için önce o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelmektedir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Kırıkkale

Matematik Özel Ders Kırıkkale olarak sizlere en yarar sağlayacak, oldukça samimi, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenleriyle bir arada çalışıyoruz. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Kırıkkale arama ve sayfalarında en güncel ve en popüler konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve bir hayatı değiştirebileceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin birçoğunun oldukça zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full çeken aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders kırıkkale

matematik özel ders kırıkkale

 

 

Matematik Özel Ders Kırıkkale Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders kırıkkale

  matematik özel ders kırıkkale

  matematik özel ders kırıkkale

  matematik özel ders kırıkkale

  matematik özel ders kırıkkale

  matematik özel ders kırıkkale

  Ziyaretçi Yorumları (8)
  1. Furkan dedi ki:

   Net artışımı ve matematiği başaracağıma olan inancımı size borçluyum tavsiye ederim

  2. Kuzey dedi ki:

   Verimli eğlenceli ders işliyor ve netlerime olumlu yansıdığını görüyorum teşekkür ederim Süpersiniz

  3. Emin dedi ki:

   Aldığım eğitimden çok memnunum teşekkür ederim tavsiye ediyorum

  4. Mustafa dedi ki:

   Öğretmenim çok ilgisi ilgisi sayesinde dersler çok güzel geçiyor teşekkürler

  5. Oğuzhan dedi ki:

   Dersler çok faydalı geçiyor sağolun iyi ki varsınız

  6. Ceyhun dedi ki:

   Öğretmenimin gösterdiği ilgiyi hiçbir okulda öğretmende görmedim çok teşekkür ederim

  7. Ömer dedi ki:

   Matematik dersini artık çok seviyorum öğretmenime çok teşekkür ederim

  8. Aslı dedi ki:

   Hocamın anlatımı ile anlamadığım konularda bile çözmeye başladım ilgisi ve anlayışı için teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button