tr

Matematik Özel Ders Kocaeli

Matematik Özel Ders Kocaeli

Matematik Özel Ders Kocaeli

Matematik Özel Ders Kocaeli olarak sizler için en iyi öğretmenlerle çalışarak verimli özel dersler vermekteyiz. Kocaeli’nin  her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze olarak ders vermekteyiz. Kocaeli içi ve ilçelerinde online ve yüz yüze ders anlatabildiğimiz gibi Türkiye’nin her iline online olarak LGS , YKS, DGS, KPSS, YÖS, ALES adaylarına da ders vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders

Matematikten ders almak size önemli bir artı kazandırır. Çünkü matematik sınavlarda en çok etkiye sahip alandır. Üstelik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızı etkileyecek şekilde karşımıza çıkmaktadır. Size matematiği yani hayatı daha kolay hale getirebilmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha ılımlı yaklaşır, daha yapılabilir olarak görürler. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlama gelmektedir. Bir işi daha yapılabilir kılmak için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanlarında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek aday ve öğrenciler katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Kocaeli

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Kocaeli arama ve sayfalarında en güncel konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne düzeyde önemli olduğunun ve bir hayatı değiştirebileceğinin de farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru LGS de 20 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin fazlasıyla zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full net yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir. Donanımlı öğretmen kadromuzla bunu başarmak mümkündür.

Ücretsiz online 15 dakika deneme dersi hakkı sunuyoruz. Ücretsiz deneme dersinde amacımız öğretmenle öğrencimizi tanıştırmak. Özel Ders Sepeti olarak öğretmen öğrenci uyumuna değer veriyor bunun içinde ücretsiz deneme dersi ile derslere başlama kararını sizlere bırakıyoruz. Dilerseniz yeni bir öğretmen yönlendirmesi isteyebilirsiniz. Eğitim sürecinin en verimli şekilde geçmesi bizim için çok değerli. Derslere başlama kararı aldığınızda ders planlamasını sizler öğretmenimizle birlikte karar verebiliyorsunuz. Sistem kaydınızı açıyoruz ve  o sistemden işlenen dersleri ve güncel bakiyenizi sizler takip edebiliyorsunuz. Matematik dersinin çok önemli olduğu ve çoğu öğrencinin korkulu rüyası olan matematik  dersini  Özel Ders Sepeti olarak bu korkuyu yenmenizi ve istediğiniz başarıyı elde etmeniz için gerekli özveriyi vermek için hazırız.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders kocaeli

matematik özel ders kocaeli

 

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders kocaeli

  matematik özel ders kocaeli

  matematik özel ders kocaeli

  matematik özel ders kocaeli

  matematik özel ders kocaeli

  matematik özel ders kocaeli

   

  Ziyaretçi Yorumları (5)
  1. Ali dedi ki:

   Öğretmenlerimiz çok iyi çok teşekkür ederim matematik netlerin de artış meydana geldi

  2. Gamze dedi ki:

   Harika harika harika. Öğretmenleri hem sınav için hem hayat için şeyler öğretiyolar.

  3. Ramazan dedi ki:

   Bire bir ilgi çok fazla. Tavsiye ederim pişman olmazsınız

  4. Betül dedi ki:

   Çok iyi bir yer tavsiye ederim hocalar çok iyi en kötü olan dersim şuanda en iyi dersim

  5. Sevgül dedi ki:

   Kaliteli ve çok nitelikli eğitim veriliyor tavsiye ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button